DobráPoptávka.cz

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

DobráPoptávka.cz slevové kupóny a slevy

Peníze zpět až 175 Kč na vše v obchodě DobráPoptávka.cz

Platí do 19.09.2021

 
   

Hledáte řemeslníka nebo sháníte stavební materiál? Díky systému portálu DobráPoptávka.cz ušetříte nejenom čas, ale...

O obchodu DobráPoptávka.cz

Chcete si sehnat řemeslníka nebo firmu, která se postará o stavební úpravy ve Vašem domě, bytu či na zahradě ? Dobrá Poptávka je webový portál, který spolupracuje se spoustou firem a řemeslníků a nabízí spolehlivé specialisty, které je osloví za vás. Vaše poptávky jim zdarma předají a díky tomu budete mít ještě tentýž den v e-mailové schránce první nabídky. Na vás je jen to, abyste si ujasnili, jakou práci potřebujete udělat a  vyplnili formulář. Vše je jednoduché a rychlé. Bez složitého shánění, telefonování, zjišťování a porovnávání.

Dobrápoptávka.cz využívá téměř 200 tisíc dodavatelů ze všech oborů podnikání. Běžná úspora je až 30 % z celkové ceny. Zadání poptávky je zdarma a trvá jen pár minut. Zadejte si poptávku ještě dnes a ušetřete čas i peníze!

Dobrápoptávka

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O DobráPoptávka.cz

Hledáte řemeslníka nebo sháníte stavební materiál? Díky systému portálu DobráPoptávka.cz ušetříte nejenom čas, ale také peníze, a to až 30 % z celkové ceny. Zadání poptávky je zdarma a trvá jen pár minut. Již do tří hodin od zadání vaší poptávky pro vás připraví nejlepší nabídky vhodných dodavatelů.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Odměna je vyplácena za každou unikátní poptávku, kterou zákazník telefonicky ověří a publikuje. Výše odměny se dělí podle oboru, do kterého poptávka spadá, a podle hodnoty poptávky. Platná poptávka je v hodnotě alespoň 1 000,- Kč vč. DPH a má vyplněny všechny údaje.

Odměna bude prvotně připsána v hodnotě 35 Kč, a tato hodnota bude změněna na reálnou výši dle kategorie a hodnoty poptávky, až po jejím potvrzení.

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  175  zpět z ceny nákupu v obchodě DobráPoptávka.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.