Pravidla cashbacku

Připravili jsme pro vás několik základních doporučení pro ještě snadnější získávání cashback odměn od Tipli. Přečtěte si tipy pro nákup na cashback portálu Tipli a nenechte se ničím překvapit. Pokud vám něco nebude jasné nebo máte dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Ozveme se rychle nazpět.

1. Připsání odměny

Na připsání odměny má prodejce 48 hodin od uskutečnění nákupu. Od doby odeslání objednávky to může trvat až 48 hodin, dokud se Vaše odměna zobrazí v přehledu odměn.

2. Nákup v aplikaci

V případě dokončení objednávky v aplikaci obchodu (ne přes internetový prohlížeč) nemusí dojít k připsání odměny. Toto pravidlo se nevztahuje na prodejce AliExpress.

3. Kombinace portálu Tipli s jiným cashbackovým portálem

Cashback portály nelze kombinovat. Na každou objednávku lze využít jen jeden cashbackový portál. Pokud uskutečníte objednávku přes přesměrování z tipli a zároveň z jiného cashback portálu, obchodník uzná odměnu pouze na jednom portálu.

4. Slevové kupóny, propagační kódy a věrnostní body

Pro získání cashback odměny vždy používejte pouze kupóny a kódy z Tipli. Pokud při nákupu využijete slevové kupóny nebo propagační kódy, které nejsou z našich stránek, cashback odměna se vám nemusí připsat.

5. Nákup neodkládejte

Nákup proveďte co nejdříve. Ideálně do 30 minut od přesměrování do obchodu. Pokud se chcete vrátit k nákupu, který začal před delší dobou, doporučujeme provést nové přesměrování do obchodu ze stránek Tipli.

6. Nepoužívejte anonymní okno

Pro své nákupy nevyužívejte anonymní režim prohlížeče (někdy také “Incognito window”). V tomto režimu prohlížeč nepoužívá cookies ani jiné systémy pro zaznamenání návštěvy. Také doporučujeme během nákupu neotevírat žádné jiné stránky.

7. Způsob platby a doručení zboží

Způsob platby a doručení zboží zvolte podle vašich preferencí, funkčnost pro připsání cashback odměny nebude ovlivněna.

8. Kreditní karta s cashbackem

Využíváte cashback i na své kreditní kartě? Cashback je možné získat pouze jednou, buď přes kreditní kartu nebo tipli.

9. Akce a slevy na stránkách obchodů

Přicházíte na stránky obchodu, kde právě probíhají mimořádné akce? Také v tomto případě získáte cashback odměnu z ceny nákupu! Cashback se vztahuje i na akční a zlevněné zboží.

10. Specifické podmínky obchodů

Zpravidla se cashback vztahuje na veškerou nabídku obchodu. Pouze výjimečně obchody nabízí cashback jen na vybrané produkty. Pokud existuje omezení cashbacku, uvádíme tuto informaci v profilu obchodu v záložce “Podmínky obchodu”, kde ji snadno dohledáte ještě před chystaným nákupem.

11. Nákupy provádějte jen online

Cashback funguje pouze pro online objednávky. Pokud svoji objednávku dokončíte telefonicky, osobně nebo jiným podobným způsobem, cashback odměna se vám nejspíš nepřipíše.

12. Rozšíření třetích stran

Funkčnost cashbacku mohou ovlivnit rozšíření třetích stran, která blokují zobrazování reklam, nejčastěji tzv. Adblock. Při svých nákupech přes Tipli si prosím vypněte blokování reklamy ve svém prohlížeči.

13. Důvodem zrušené odměny může být:

● využití slevové kupónu, kódu či bodů z věrnostního programu,
● změna v objednávce (např. pozdější doručení, rozdělení objednávky,vrácení/výměna celé nebo části objednávky),
● reklamace,
●nepřevzetí/nezaplacení objednávky

Předchozí pravidlo Další pravidlo

Nenašli jste co jste hledali?

Pokud jste nenašli něco, co jste mezi pravidly hledali, podívejte se do našich Nejčastěji kladených otázek. Pokud jste odpověď na váš dotaz nenašli ani tam neváhejte nás kontaktovat. Ozveme se rychle nazpět.

Kam dál?

Zajímá vás ještě něco? Jak to funguje, naše garance spokojenosti, kdo jsme a kde sídlíme? Chcete vědět, na co se ptají naši zákaznici, nebo zjistit, kdo je v našem týmu? Prozkoumejte další naše stránky.

Chcete přijít o odměnu až 15 % z každého nákupu na internetu?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.