NÁVOD, jak získat Zoohit slevový kupon na každý nákup

Mazlíčci 11. 2. 2018

Také byste pro své mazlíčky udělali první poslední? Tak začněte tím, že jim pořídíte pamlsky, hračky nebo třeba Zoohit krmivo pro kočky. Zjistěte, jak získat na každý nákup v Zoohit slevu a začněte pečovat a své mazlíčky výhodněji.

Domácí mazlíčci. Milujeme je a oni milují nás. Jsou našimi nejlepšími a nejvěrnějšími přáteli, kteří vždy stojí při nás. A za to si zaslouží tu nejlepší možnou péči. Dopřejte ji svému domácímu mazlíčkovi i vy.

Na Zoohit naleznete vše potřebné od Zoohit krmivo pro kočky po granule pro pejsky nebo třeba pelíšky. Kvalitní péče nemusí stát tisíce. Dovolit si ji může úplně každý. Stačí se orientovat ve světě výhod a internetových nákupů.

Zoohit sleva aneb Nákupy na Zoohit vždy výhodněji

Tipli pomáhá šetřit vaše peníze. Vrací vám totiž část útraty nebo rovnou přináší slevové kupony, s jejichž použitím padaji ceny závratně dolu. Nakupovat můžete nejen chovatelské potřeby, ale také oblečení, elektroniku nebo třeba doplňky do domácnosti.

3 kroky pro výhodnější nákup na Zoohit

  1. Zoohit cashback - nakupujte na Zoohit krmivo pro kočky, granule pro pejsky, Zoohit hračky.. cokoliv vás napadne a jako bonus získejte z každého nákupu peníze zpět na účet.
  2. Zoohit slevové kupony - na Tipli naleznete nejrůznější slevoví kupony, díky kterým může být váš nákup výhodnější - stačí kontrolovat sekci "Slevy a kupony", kterou naleznete přímo na hlavní stránce Tipli.
  3. Zoohit sleva - v sekci "Slevy a kupony" najdete také slevy aneb Veškeré alevové nabídky českého internetu pěkně pohromadě.

Jak na cashback a slevové kupony Zooohit?

Je to úplně jednoduché. Stačí navštívit Tipli.cz, vyhledat Zoohit nebo jiný oblíbený obchod, a kliknout na tlačítko "přejít do obchodu". Následně budete přesměrování přímo na webové stránky e-shopu, kde nakoupíte úplně stejně, jak jste zvyklí. Cashback vám bude připsán na váš účet u Tipli do 48 hodin od zaplacení v e-shopu.

Pokud budete chtít využít kupon (např. slevový kupon Zoohit), budete v některých případech potřebovat slevový kód. Ten najdete v sekci "slevy a kupony". Až k tomu budete v e-shopu vyzváni (nejčastěji v košíku před zaplacením), jednoduše kód zadáte a cena zboží bude snížena.

Proč nakupovat na Zoohit.cz?

Zoohit.cz je českým internetovým obchodem společnosti Zooplus AG, která na evropském trhu působí již od roku 1999. O spokojenost všech chovatelů i jejich domácích mazlíčků se stará v celkem 28 evropských zemích.

domácí mazlíčci

V sortimentu společnosti naleznete kvalitní krmiva, pamlsky, hračky, oblečky, pelíšky, škrabadla pro kočky i celou řadu dalších doplňků. V Zoohitu se postarají nejen o vaše psy a kočky, ale také o papoušky, rybičky, králíky, fretky a další menší zvířátka. V nabídce jsou pouze kvalitní produkty těch nejuznávanějších značek.

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Jak vypnout Adblock, aby se vám připsal Tipli cashback

Abyste mohli s Tipli získávat odměny za nákupy v podobě cashbacku, je potřeba, aby všechno...
17.1.2020Zobrazit článek

Přehled a základy investování do akcií – jak začít…

Jak začít s investováním do akcií? Jaké možnosti mají začátečníci na akciovém trhu a proč se...
1.1.2020Zobrazit článek

Vodafone zavádí neomezená mobilní data už od 599,- měsíčně!

I v České republice k tomu muselo nakonec dojít. Mobilní operátoři konečně začali nabízet...
19.11.2019Zobrazit článek