Získejte slevy na nákupy Ona Dnes

NÁKUPY ONADNES 2017 5.10.2017

Chystáte se na nákupy Ona Dnes? Sledujte našeho průvodce, díky kterému získáte nejlepší slevy a ušetříte až o polovinu. Nákupy Ona Dnes startují už v pondělí 16.10.2017.

Nákupy Ona Dnes jsou již tradiční nákupní žně, které se konají dvakrát do roka. Na jaře a na podzim vyženou k pokladnám nejednoho zarýtého antishopaholica. Pro milovníky slev znamenají celotýdenní pokušení, kterému se dá jen těžko odolat.

Slevy Ona Dnes mají v čechách několikaletou tradici. Vysoká obliba mezi zákazníky vedla letos k jejich transformaci do slovenské podoby Nákupy s Evitou, které odstartovaly na jaře 2017. Druhé kolo startuje už 9.10.2017, tedy o týden dříve než v České republice.

Vše, co potřebujete vědět o nákupech Ona Dnes

Během nákupů Ona Dnes nakoupíte se slevou až 70 % ve více jak 2 000 obchodech a 50 e-shopech a pokud jste vlastníky platebních karet MasterCard ušetříte ještě více!

➽ Získejte bonus 100 Kč a mnoho dalších slev

V internetových obchodech můžete získat dodatečnou slevu až 9 %, stačí se zdarma zaregistrovat na portálu Tipli.cz. Pro nové uživatele je navíc připraven bonus 100 Kč k prvnímu nákupu.

Jak to funguje

Nakupovat s Ona Dnes můžete jak v kamenných pobočkách, tak e-shopech. Do akce je každoročně zapojeno tisíce obchodů a desítky e-shopů. Pokud tedy vyrazíte na nákupy v týdnu od 16.10. - 22.10.2017 určitě neprohloupíte, ba naopak!

Avizované slevy na nákup získáte jednoduše po předložení nebo vyplnění (e-shop) slevového kuponu, který získáte v pondělí 16.10.2017 a čtvrtek 19.10.2017 jako přílohu magazínů MF DNES.

TIP: Přímo na stránkách Nákupy.OnaDnes.cz si na vyplněný kontaktní e-mail nechte zaslat upozornění v den vydání magazínu.

Nákupy Ona Dnes jsou primárně určeny pro čtenáře a čtenářky magazínu OnaDnes. Pokud si ale nestihnete koupit MF DNES a nezískáte tak slevové kupony - nezoufejte - jsou i jiné cesty, jak se ke slevovým kuponům dostat.

Jak získám slevový kupon Ona Dnes

  1. Sledujte Průvodce OnaDnes Nákupy, který pro vás průběžně aktualizujeme
  2. V detailu obchodu na Tipli
  3. V tištěném magazínu Ona Dnes a Dnes+TV

Jarmark OnaDnes.cz - online bazar

Jarmark OnaDnes.cz funguje stejně jako kterýkoliv jiný bazar. Potřebujete se zbavit přebytečných kousků ze skříně, potřeb pro domácnost nebo dalších věcí? Zkuste zboží nabídnout na Jarmarku!

Registrace je zdarma a neplatíte ani za vystavení inzerátu. K bezpečnému nákupu vám pomohou hodnocení uživatelů, díky kterým nakupujete pouze od ověřených a spolehlivých inzerentů.

TIP: Na jarmarku můžete prodávat i vlastnoruční výrobky nebo zboží vaší firmy.

Podzimní Jarmark OnaDnes.cz

Stejně jako Nákupy Ona Dnes i Jarmark OnaDnes probíhá dvakrát do roka, vždy o něco dříve než samotné Nákupy OnaDnes. Letošní již 19. ročník proběhl 30. září v Křižíkových pavilonech na pražském Výstavišti v Holešovicích.

Jarmark OnaDnes je oblíbenou akcí nejen čtenářek OnaDnes. Na jarmarku je možné prodat, ale i koupit krásné módní kousky za lidové ceny. Třešničkou je pak aukce oblečení celebrit.

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Tipy na vánoční dárky pro rodiče

Vánoce se neúprosně blíží, ale sehnat všechny vánoční dárky je rok od roku těžší? Zachovejte...
15.12.2017 Zobrazit článek

AliExpress tipy - náhrdelník, košile, lyžařská přilba

Víte už teď o něčem, co jste Ježíškovi zapomněli připsat na wish list, a jeho samotného to do...
15.12.2017 Zobrazit článek

Buďte hvězdou silvestrovského večírku

Chystáte se na silvestrovský večírek? Oslavte Silvestr 2017 ve velkém stylu a oblékněte si něco,...
14.12.2017 Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 838 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.