Získejte Hru o trůny levně na AliExpress!

Nákupy z Číny - zboží z AliExpress 27. 8. 2018

Seriál, který se nedá předvídat, kde oblíbená postava umře a než se stihnete vzpamatovat sled událostí vás znovu dostane. Hra o trůny získala obrovské množství fanoušků. Je to i váš šálek kávy? Připravili jsme 5 tipů na vychytávky s motivy daného seriálu z AliExpress.

Uchvátil vás legendární seriál Hry o trůny? Nás samozřejmě taky, ale na finále si ještě všichni musíme počkat. Aby nám to čekání utíkalo rychleji, našli jsme 5 věcí s tématikou hry o trůny levně na AliExpress. Navíc s dopravou zdarma po celé České republice!

Pokud si nejste jistí online nákupem, pomůžeme vám. S přehledným návodem zjistíte, jak nakupovat na AliExpress jednoduše a rychle.

Hra o trůny

 • Cena: 11.52 ‒ 13.44 $ / 256 ‒ 299
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 19 – 30 dní

Jste věrným fanouškem seriálu Hra o trůny? V tom případě vám do skříně nesmí chybět stylové tričko, které budete rádi nosit. Pánské triko je vyrobeno z příjemného materiálu (100% bavlna). Na triku jsou slavná loga oblíbených rodů. Obchodník trička vyrábí od velikostí S až po 5XL. K dispozici je v šesti barevných kombinací - černé, bílé, světle a tmavě šedé, zelené a army zelené.

tričko

Hra o trůny tričko z AliExpress.com.

Hodnocení produktu: 4,7 z 5. Pánské tričko s motivem Game of thrones prozatím ohodnotilo 212 nakupujících, z nichž 15 připojilo i reálné fotografie produktu. Zákazníci si pochvalují kvalitní provedení a materiál. Obchodníka s ročním působením na AliExpress a s více než 97% pozitivním feedbackem můžeme jedině doporučit.

»Zobrazit na AliExpress«

Hra o trůny postavy

šaty

Postavy Game of thrones z AliExpress.com.

 • Cena: 9.96 – 29.88 $ / 222 – 664 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 22 – 41 dní

Nejenom na maškarní, Halloween nebo výjimečné příležitosti se vám šaty postavy Daenerys Targaryen budou jistě zamlouvat. Na výběr jsou dvoje šaty - první modro-zlaté a druhé tmavě modré (odlišné i střihem). Prodejce nabízí i paruku ve stylu světle zvlněných vlasů dané postavy. Produkty se vyrábí pouze v univerzální velikosti.

Hodnocení produktu: 4,8 z 5. Šaty postavy Daenerys Targaryen byly zatím ohodnoceny 39 zákazníky, z nichž celkem 5 nahrálo i reálné fotografie produktu. Nakupující si chvalí hlavně kvalitu provedení produktů i použitých materiálů. Obchodníka s třemiletými zkušenostmi na AliExpress, 97 % pozitivní zpětnou vazbou a s více než 150 sledujícími fanoušky doporučujeme.

»Zobrazit na AliExpress«

TIP: Máte rádi přehled o tom, kde se zrovna nachází váš nákup z AliExpress? Využíjte návod na sledování zásilek.

Hra o trůny kniha

 • Cena: 11.88 – 12.24 $ / 264 – 272 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 22 – 41 dní

Sešitem s motivy seriálu Hra o trůny můžete potěšit sebe nebo blízké. Zápisník má pevnou vazbu a uvnitř naleznete barevné malby či fotografie s danými postavami. Sešit můžete využívat k dekoraci nebo k zapisování čehokoliv (velikost listu A5). Obchodník udává rozměry prázdné knihy 12,8 x 18,6 cm (256 stran). K dispozici je v devíti barevných kombinací.

kniha

Sešit Hra o trůny z AliExpress.com.

Hodnocení produktu: 5 z 5. Knihu v designu Game of thrones zatím ohodnotilo 18 nakupujících, z nichž 4 připojili i reálné fotografie produktu. Zákazníci si pochvalují kvalitní materiál, rychlé dodání i zajímavé provedení. Obchodníka se pětiletými zkušenostmi na AliExpress a s více jak 2850 sledujícími fanoušky můžeme jedině doporučit.

»Zobrazit na AliExpress«

TIP: Pokud shnáníte originální nebo původní výtisky vašich oblíbených knihy, poradíme, jak je sehnat levně. Na Aukro najdete nové či použité aukro knihy za nízké ceny, nebo je můžete vyhrát v aukci.

Hra o trůny mapa

mapa

Mapa Game of thrones z AliExpress.

 • Cena: 1.39 ‒ 2.99 $ / 31 ‒ 67 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Doba doručení: 22 ‒ 41 dní

Mapy na téma seriálu Hra o trůny jsou tou nejlepší dekorací například nad sedačku ve vašem obývacím pokoji. Mapy jsou dle výrobce prvotně určeny na zeď jako retro obraz (jsou z papíru, je třeba je zarámovat). Výrobce udává velikosti 71 x 51 cm (pouze mapa) a 42 x 30 cm. K dispozici jsou různé mapy i rodokmeny (celkem až devět map k výběru).

Hodnocení produktu: 4,6 z 5. Mapy v designu Hry o trůny prozatím ohodnotilo celkem 58 zákazníků, z nichž již pouze jeden připojil i reálné fotografie produktu. Nakupující si pochvalují kvalitu materiálu, tisku a rychlé dodání. Obchodníka s dvouletými zkušenostmi na AliExpress, více jak 96% pozitivní zpětnou vazbou a s téměř 2000 sledujícími fanoušky můžeme jedině doporučit.

»Zobrazit na AliExpress«

Hra o trůny kryt na mobil

kryt

Mobilní kryt Hra o trůny z AliExpress.

 • Cena: 1.39 $ / 31 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 22 – 41 dní

Chcete mít i vy úžasný a stylový kryt na mobil? Potom sahejte po motivech seriálu Hry o trůny! Výrobce udává celkovou velikost krytu 16 x 12 x 1 cm. Obal je ze silikonového materiálu. Určeno pro mobilní telefony značky Apple a Samsung (iPhone 7, 7plus, 6, 6S, 6 Plus, 5, 5S, 5C Samsung). K dispozici je na výběr z dvanácti různých designů.

Hodnocení produktu: 4,6 z 5. Kryty na mobil s motivy seriálu byly prozatím ohodnoceny 209 zákazníky, z nichž 28 připojilo i reálné fotografie produktu. Nakupující si pochvalují kvalitní provedení i elastický materiál. Obchodníka s dvoletými zkušenostmi na AliExpress, 98 % pozitivními zpětnými vazbami a s více jak 6500 sledujícími fanoušky můžeme doporučit.

»Zobrazit na AliExpress«

TIP: Chcete si věci s motivy Hry o trůny pořídit levněji? Neváhejte a využijte speciální nabídky AliExpress Day na slevy z AliExpress.

Cashback na AliExpress!

Na internetové stránce AliExpress.com můžete získat takřka cokoliv, a přitom nakupujete přímo od výrobce. Internetový obchod AliExpress zajišťuje nízké ceny a často i dopravu zdarma. S pomocí Tipli.cz ale ušetříte ještě více!

Díky cashbacku od Tipli dostanete až 10 % z původní ceny nazpět! Využijte příležitosti a nakupujte na AliExpress nejlevněji.

»Nakoupit nejlevněji na AliExpress«

TIP: Internetový obchod AliExpress.com si pro své zákazníky připravil pořádné slevy v jednom jediném dni! Tento AliExpress day letos připadá na termín 11. listopadu. Zapište si ho do diáře a nezapomeňte využít slev!

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

NÁVOD: 4+1 tip, jak (ne)nakupovat na eBay.com

NÁVOD: 4+1 tip, jak (ne)nakupovat na eBay.com

Na eBay.com seženete prakticky cokoliv. Značkové zboží, elektroniku nebo sběratelské kousky. Na...
15.9.2021Zobrazit článek
Dny Marianne 2021 přinesou stovky slev

Dny Marianne 2021 přinesou stovky slev

Stovky slev, tisíce obchodů a dárky zdarma. Podzimní Dny Marianne 2021 se kvapem blíží a slevy až...
5.9.2021Zobrazit článek
Nové slevové kupony v Bonprix, Kytary.cz, Datart a Naturalis

Nové slevové kupony v Bonprix, Kytary.cz, Datart a Naturalis

Neváhejte a pojďte se podívat, jak nejlépe ušetřit peníze v novém týdnu od 13.07.2021
14.7.2021Zobrazit článek

Chcete přijít o odměnu až 15 % z každého nákupu na internetu?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.