Vyzdobte si svůj byt tapetami na zeď z AliExpress!

Nákupy z Číny - zboží z AliExpress 28. 5. 2018

Zapomínáte občas na věci, které byste měli udělat? Máme pro vás skvělého pomocníka, jež problém hravě vyřeší! Tuto šikovnou věcičku a spousty dalších neotřelých doplňků najdete za babku na AliExpress.com, a navíc i s dopravou zdarma.

Pokud máte v bytě prázdná místa, která byste rádi něčím vyplnili, jenže se pořád nemůžete rozhodnout, co se vám vlastně líbí... Nebojte, společně to vyřešíme. V tipli jsme si pro vás připravili speciálních top pět šikovných tapet na zeď nebo na nábytek z AliExpress.com, jež si zamilujete - nejen kvůli vzhledu!

Pokud jste nováček, a nevíte, jak nakupovat přes internet - nevadí - jistě vám pomůže náš podrobný návod jak nakupovat na AliExpress. S jeho pomocí můžete naplno využít potenciál skrytý v online nakupování hezky v klidu a pohodně z domova.

3D tapeta na stěnu

 • Cena: 14.78 $ / 326 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 19 – 30 dní

Obrovská 3D tapeta přes celou stěnu, která se dle prodejce nejlépe hodí do velých prostorů jako je třeba obývací pokoj, ložnice, jídelna atd. Na plátně je vyobrazen pohled z apartmánu blízko pláže směrem do moře. Tato moderní tapeta je odolná proti kouři i vodě a bežnému prostředí (atmosferický tlak, pokojová teplota). V pokoji vykouzlí efekt svěžesti a navodí pohodovou atmosféru jako na dovolené.

Tapeta na zeď

Velká tapeta na zeď z AliExpress.com.

Jestli sháníte spíše něco menšího a nebo do prostoru, můžete se nechat inspirovat dekoracemi do bytu z dalších obchodů v našem článku.

Hodnocení produktu: 5 z 5. Tento produkt je prozatím zhodnocen pouze jedním nakupujícím, zato ale plným počtem bodů. Zákazník prodejci děkuji, produkt ostatním doporučuje a zaroveň slibuje i další nákupy. Prodejce se jeví jako velice seriózní a důveryhodný nejenom díky ročnímu působením na AliExpress a s více než 350 fanoušky.

Zobrazit na AliExpress »

Tapeta alá školní tabule

Tapeta na zeď

Šikovná mazací tapeta z AliExpress.com.

 • Cena: 5.45 $ / 120 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 19 – 30 dní

Černá samolepící tapeta na zeď bude vašim perfektním pomocníkem, ať už si budete potřebovat vzpomenout na cokoli. Její využitelnost je obrovská pro celou rodinu - pohrají si s ní i děti, ale můžete zůstat klidní - vše se pak jednoduše smaže. Pokud máte již starší děti, lze na ni zapisovat třeba rozpis povinností, nebo jenom motivační sousloví či věty. Prodejce udává šířku 45 cm a výšku 2 m. Tapeta je z PVC (křídy nejsou součásti balení).

Hodnocení produktu: 4,7 z 5. Neuveřítelných 233 feedbacků s prozatím 22 realnými fotkami od zákazníků, svědčí o nesporné kvalitě produktu i poměrně rychlé dodací době. Prodejce je již v online obchodu ostřílený - již čtvrtým rokem působí na AliExpress a má přes 2700 sledujících. Navíc je pyšní témeř stoprocentním doporučením od jeho zákazníků.

Zobrazit na AliExpress »

Samolepící tapeta na nábytek

 • Cena: 9.49 $ / 209 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 19 – 30 dní

Další velice užitečná tapeta, která dokáže spolehlivě nahradit cenově méně příznivější produkt - zrcadlo. Samolepící zrcadlovou tapetu můžete přilepit jak na nabýtek, tak i na stěnu (je třeba počítat s možnými komplikacemi při odstraňování). Perfektně se hodí například do předsíně, pokoje nebo koupelny. Dle výrobce je z plastového materiálu o velikostech - 15x15 cm. Balení obsahuje 16 kusů samolepicí zrcadlové tapety.

Tapeta na zeď

Praktická zrcadlová tapeta z AliExpress.com.

Hodnocení produktu: 4,7 z 5. Zatím je celkem 22 pozitivních hodnocení u tohoto produktu se třemi realnými fotkami od zákazníka. Nakupující si chválí kromě kvality a stejného designu, jež je na obrázcích, rychlé dodání a dobré zabalení produktu proti poškození. Důvěryhodný prodejce působí na AliExpress prvním rokem.

Zobrazit na AliExpress »

Fluorescenční tapeta

Tapeta na zeď

Fluorescenční tapeta z AliExpress.com.

 • Cena: 1.39 – 2.15 $ / 31 – 45 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 22 – 41 dní

Další nepostradatelný a opravdu zajímavý doplněk je samolepící 3D tapeta měsíce, která po nasvícení svítí určitou dobu sama. Přesněji tedy po třiceti minutách vám bude 4 až 6 hodin svítit. Výrobce uvádí voděodolnost, odolnost proti působení kouře a běžného prostředí. Tapeta je dostupná ve třech velikostech - 5, 12 a 20 cm v průměru a je z PVC.

Hodnocení produktu: 4,6 z 5. Zatím má tento produkt celkem 22 pozitivních hodnocení bez reálné fotografie od jakéhokoli zákazníka. Nakupující si chválí ryhlé dodání a kvalitu potisku. Překvapeni byli pouze z velikosti, jež je prý menší než se na obrázcích zdá.

Zobrazit na AliExpress »

Tapeta "Music is life..."

Tapeta na zeď

Samolepící tapeta s nápisem z AliExpress.

 • Cena: 4.87 – 8.02 $ / 108 – 177 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Doba doručení: 17 – 25 dní

Standardní moderní samolepící tapeta s anglickým nápisem "Music is life...Thats why our hearts have beats." je pro každého, kdo má rád hudbu, a hodí se na stěnu téměř každého pokoje. Prodejce nabízí dvě variace velikostí - 58x25 cm (velikost M) a 90x40 cm (velikost L). Tapeta je z vinylu.

Hodnocení produktu: 4,8 z 5. Prozatím takto pozitivně hodnotilo celkem 22 zákazníků, kteří si pochvalují kvalitní obrázek, rychlé dodání, pěkný design, a tak doporučují prodejce dalším kupujícím. A není se čemu divit - zkušení prodejce působí na AliExpress již čtvrtým rokem s neuvěřítelnými 5352 sledujícími.

Zobrazit na AliExpress »

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

AliExpress narozeniny 2020: Oslavte je neuvěřitelnými…

Není času na zbyt, narozeniny AliExpress se nezadržitelně blíží! Už za pár dní začnou na čínském...
21.3.2020Zobrazit článek

Nebojte se nakupování na AliExpressu

Blíží se další svátek nakupování - AliExpress den. Nebojte se a nakupujte přes Tipli.cz...
11.3.2020Zobrazit článek

Povinné ručení - cena, sjednání

Povinné ručení musí být sjednáno ke každému registrovanému motorovému vozidlu v České republice,...
8.3.2020Zobrazit článek