V neděli je Den otců - víme, čím tátu potěšíte

Tipy a triky 14.6.2017

U nás zatím jen zřídka slavený svátek Dne otců 2017 pomalu klepe na dveře – letos připadá oslava našich tatínků na 18. červen. Čím udělat svému tátovi radost?

Maminky si svůj svátek letos už užily – teď přišla řada na tatínky. Den otců ve většině Evropy každoročně připadá na třetí červnovou neděli a vedle mnohem staršího Dne matek není tak známý.

První Den otců oslavila roku 1910 americká rodina Sonory Smart Dodd, která chtěla nějak ocenit svého ovdovělého tatínka. Z rodinného kruhu se však oslava otcovství brzy rozšířila i do dalekého okolí, až ji roku 1966 prezident Lyndon Johnson prohlásil za oficiální svátek.

Svého tátu nejlépe znáte vy – čím mu uděláte největší radost? Něčím vtipným, vychytávkou do garáže nebo jen sladkostmi a vínem?

Něco na čtení

Jestli si váš táta rád najde čas na čtení, pak je kniha vždy ta správná volba! Prošmejděte jeho knihovničku a zjistěte, jaké novinky už má a jaký žánr je jeho oblíbený. Tu správnou knihu potom vyberete raz dva.

Vybíráme dárek ke Dni otců 1

Tajný deník Hendrika Groena(279 Kč, Albatrosmedia), TO (491 Kč, Knihy Dobrovský), Kosmonaut z Čech (239 Kč, Bux.cz), Večerní škola (312 Kč, Knihy Dobrovský)

Luxusní kolínská

Dává si váš tatínek na sobě záležet? Pak ho jistě potěšíte luxusní kolínskou nebo vodou po holení. Hodit se mu určitě bude i strojek na holení nebo nové žiletky.

Vybíráme dárek ke Dni otců 2

Davidoff toaletní voda pro muže (od 428 Kč, Notino), Toaletní voda pro muže (798 Kč, El nino), Azzaro Pour Homme (698 Kč, Douglas)

Zážitek na celý život

Žijeme jen jednou – nejlepší čas zažít něco nového je proto právě teď! Víte, co by si váš táta nejraději vyzkoušel? Jízdu ve sportovním bouráku nebo jen luxusní večeři o šesti chodech? Vyberte mu zážitek!

Vybíráme dárek ke Dni otců 3

Jízda ve Ferrari 458 Italia (od 1 499 Kč, Allegria – firma na zážitky), Jetpack – létání nad vodní hladinou (1 999 Kč, Allegria – firma na zážitky)

Vychytávky k nezaplacení

Potrpí si váš tatínek na všechno technické a nové? Pak mu udělejte radost příslušenstvím k počítači nebo telefonu nebo nějakou zajímavou vymožeností. Usnadníte mu práci a zabavíte ho.

Vybíráme dárek ke Dni otců 4

Držák na tablet (499 Kč, ZOOT), 3D tiskové pero (1 490 Kč, Mall.cz), Powerbanka (449 Kč, Smarty)

Módní doplněk na každý den

Je to klišé, ale ponožek a kravat není nikdy dost. I na poli pánských módních doplňků najdete spoustu rafinovaných kousků, které každý chlap ocení!

Vybíráme dárek ke Dni otců 5

Funkční běžecké ponožky (199 Kč, Tchibo), Kravata s kapesníčkem (299 Kč, BonPrix), Kožený pásek (899 Kč, ZOOT)

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Cinema City - pobočky, otevírací doba [Kompletní…

Nevíte, jak se dostat do některého z kin Cinema City? Je jedno jestli jste z Prahy nebo Ostravy....
19.3.2018 Zobrazit článek

Hledáte ubytování? Představujeme Booking.com!

Pokud je cestování vaší vášní, o Booking.com jste už určitě slyšeli. Jednoduše přes něj najdete a...
19.3.2018 Zobrazit článek

5 nejparádnějších batohů z AliExpress

Neutrácejte za kvalitní batoh čtyřmístné částky. Zveme vás na virtuální prohlídku nejlepších...
19.3.2018 Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1094 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.