Výbava na fesťák z AliExpress - stan, plavky i pláštěnka

Nákupy z Číny - zboží z AliExpress 30. 4. 2018

Co s sebou na fesťák, abyste si ho užili na maximum a do batohu sbalili minimum? Komplet festivalovou výbavu seženete levně na AliExpress.com. Vytipovali jsme pro vás stan, mikinu, plavky, sluneční brýle a pláštěnku za super ceny a s dopravou za pár korun nebo úplně zdarma.

Sezóna hudebních festivalů a s nimi spojené letní pohody se blíží! Pokud se inspirujete našimi tipy a vyrazíte na online nákupy do Číny, počítejte s delší dodací lhůtou. Právě teď je proto ideální čas sepsat si svůj must-have fest list a vyrazit odškrtávat na AliExpress.com.

Nechte se během nákupů překvapovat pouze příjemně! Mrkněte na náš podrobný návod na AliExpress, ať proplujete hladce registrací, nákupem i platbou vybraných kousků.

Outdoorový stan

Stan

Praktický stan z AliExpress.com.

 • Cena: 19.40 $ / 410 Kč
 • Doprava do ČR: 0,63 $ / 14 Kč
 • Doba doručení: 19-30 dní

Stan bude asi největší položkou vašeho festivalového zavazadla, ale ať už před sebou máte jednu nebo víc nocí, za tu pohodu to stojí. Pod tímhle modrým fešákem složí hlavu a utančené tělo až dva nocležníci. Rozměry rozloženého stanu: 200 x 140 x 110 cm, ve složeném stavu 62 x 11 x 11 cm a váží něco málo přes 1 kg. Jeho sestavení je jednoduché a poradí si s ním i méně ostřílení cestovatelé.

Hodnocení produktu: 4,7 z 5. Stan zatím ohodnotilo 17 spokojených zákazníků, nikdo mu neudělil méně než čtyři hvězdy. Komentující si pochvalují kvalitu a rychlé doručení. Prodejce prý můžou jen doporučit, o čemž svědčí i jeho umístění mezi TOP značkami na AliExpress.

Zobrazit na AliExpress »

Originální dámská mikina

 • Cena: 25.30 $ / 534 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 19-30 dní

Na mikině je super její multifunkčnost - nejenom že její hřejivou náruč oceníte za chladných večerů a nocí, ale poslouží taky jako polštář do stanu a ušetří tak místo ve vašem festivalovém batůžku. Pokud si navíc vyberete tuhle barevnou parádu, která je na hudební fesťáky doslova jako vyšitá, rozhodně se v davu neztratíte. Vybírat můžete z velikostí od S až po 6XL.

Mikina

Stylová mikina z AliExpress.com.

Hodnocení produktu: prozatím neznámé. Mikinu si do této chvíle objednali jen čtyři hudební nadšenci a nezanechali zatím žádnou zpětnou vazbu. Prodejce už nicméně působí na AliExpressu přes 3 roky a sleduje ho více než 700 fanoušků.

Zobrazit na AliExpress »

Plavky

Dámské plavky

Parádní plavky z AliExpress.com.

 • Cena: 10.56 $ / 223 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 17-25 dní

Bez plavek na fesťák ani ránu, nebo spíš: v létě bez plavek ani ránu vůbec nikam! Pokud nechcete čekat na doručení plavek z Číny, doporučujeme např. plavky Astratex. Na AliExpressu u nás zabodovaly proužkované dvoudílné plavky. Na výběr jsou ve třech barevných variantách a ve velikostech od S do XL. Před nákupem pečlivě přeměřte své křivky a prostudujte si podrobnou tabulku s mírami (najdete ji v popisu produktu). Mrkněte také na naše tipy na plavky pro plnoštíhlé nebo pro větší poprsí.

Hodnocení produktu: 4,9 z 5. V komentářích vás čeká smršť pozitivní zpětné vazby a taky reálné fotky plavek, které se nikterak neliší od produktových obrázků. Prodejce patří k TOP značkám na AliExpressu, tak se ostatně není čemu divit.

Zobrazit na AliExpress »

Sluneční brýle

 • Cena: 6.29 $ / 133 Kč
 • Doprava do ČR: 1.26 $ / 27 Kč
 • Předpokládaná doba doručení: 17-25 dní

Že sluneční brýle ochrání váš zrak před ostrým sluncem, zdůrazňovat nemusíme a vlastně ani nechceme. Vzhledem k festivalově laděným AliExpress tipům si naopak dovolíme vypíchnout jejich další nespornou přednost: nejlepší maskování kruhů pod očima po propařené noci. Přihoďte ještě klobouk a zůstaňte festivalovou královnou klidně i po týdnu spaní pod stanem.

Sluneční brýle

Sluneční brýle z AliExpress.com.

Hodnocení produktu: 4,9 z 5. I k tomuto kousku srší zpětná vazba nadšením a samou chválou. Jedna z kupujících se rozplývá, že to byl jeden z jejích nejlepších nákupů na AliExpress. :)

Zobrazit na AliExpress »

Pláštěnka

Pláštěnka

Průhledná pláštěnka z AliExpress.com.

 • Cena: 7.49 $ / 159 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 19-30 dní

Díky transparentní pončo pláštěnce si užijete koncerty pod širým nebem za každého počasí. A taky se nemusíte bát, že byste se smísili s davem ostatních podobně barevných pršiplášťů. Váš stylový festivalový outfit bude zkrátka pořád všem na očích a pořád to budete vy, jen nenápadně zahalení do nepromokavé vrstvy navíc.

Hodnocení produktu: 4,9 z 5. Kupující jsou z pláštěnky nadšení, jak je vidět z uděleného počtu hvězd i pochvalných komentářů. Je prý kvalitní, pohodlná a do puntíku odpovídá popisu prodejce.

Zobrazit na AliExpress »

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

AliExpress narozeniny 2020: Oslavte je neuvěřitelnými…

Není času na zbyt, narozeniny AliExpress se nezadržitelně blíží! Už za pár dní začnou na čínském...
21.3.2020Zobrazit článek

Nebojte se nakupování na AliExpressu

Blíží se další svátek nakupování - AliExpress den. Nebojte se a nakupujte přes Tipli.cz...
11.3.2020Zobrazit článek

Povinné ručení - cena, sjednání

Povinné ručení musí být sjednáno ke každému registrovanému motorovému vozidlu v České republice,...
8.3.2020Zobrazit článek