TOP 5 produktů z AliExpress #15

Nákupy z Číny - zboží z AliExpress 10. 11. 2017

Unavuje vás nakupování v obřích nákupních centrech? Šetřete čas i peníze a vyražte na nákup na online tržiště AliExpress. Z pohodlí vaší pohovky najdete rychle a snadno vše potřebné, u pokladny jste vždy první na řadě a "odcházíte" s úsměvem.

Nákupy z Číny ještě nikdy nebyly snadnější. Jste zvědaví, co upoutalo naši pozornost tento týden, a z čeho zažijete euforické stavy vy i vaše kreditka?

Dámské džíny

TOP 5 produktov z AliExpress #16

Babí léto je v tahu a podzim ho bude brzy následovat. Dobrá zpráva je ta, že počasí si žádá obnovu šatníku! Objevili jsme pro vás druhou kůži v podobě stylových riflí, které jsou ideální ke kozačkám nebo vysokým konverskám. Hodnocení prodejce: 4,9 z 5.

Koupit na AliExpress za 425 Kč

Rukavice na mytí domácích mazlíčků

TOP 5 produktov z AliExpress #16

Odmítá váš domácí miláček koupel? Umyjte ho nenápadně během příjemné masáže. Dopřejte mu pořádnou drbací porci lásky se speciální rukavicí. Zvířátko si ani nestihne všimnout, že je najednou čisté a odchlupené. Hodnocení prodejce: 5 z 5.

Koupit na AliExpress za 38 Kč

Motorkářské rukavice

TOP 5 produktov z AliExpress #16

S rukavicemi ještě nekončíme, tentokrát ale z jiného soudku. Milovníci motorek vědí, že výbava a nové díly jsou potřeba každou chvilku, a není to zrovna levná záležitost. Naštěstí AliExpress myslí i na vás. Mrkněte na motorkářské rukavice za super cenu. Hodnocení prodejce: 4,8 z 5.

Koupit na AliExpress za 111 Kč

Dětská pláštěnka

TOP 5 produktov z AliExpress #16

Můžete si buď postesknout, že zase prší, anebo přijmout podzim takový, jaký je. S tím vám nejlíp pomůžou vaše děti. Vybavte je do deště veselou pláštěnkou a gumáky a vyražte společně vymést pár kaluží. Užijete si kopec legrace a odpoutáte se aspoň na chvilku od dospěláckých starostí. Hodnocení prodejce: 98,4 %.

Koupit na AliExpress za 141 Kč

Obraz Čtyři roční období

TOP 5 produktov z AliExpress #16

Zavzpomínejte na jaro a léto a probuďte v sobě tvůrce. Zpestřete si podzim kreativními chvilkami a vyšijte si vlastní obraz! Ve výbavě najdete všechno, co budete k tvoření potřebovat. Že nevíte, jak na to? Ani tahle výmluva u nás neuspěje. Balení obsahuje návod, který vás vyšíváním obrazu provede krok po kroku. Hodnocení prodejce: 4,9 z 5.

Koupit na AliExpress za 62 Kč

TIP: Slyšeli jste už o bleskových slevách? AliExpress Flash Deals trvají pouze 6 hodin, tak si pospěšte, ať vám žádná sleva neuteče.

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

AliExpress narozeniny 2020: Oslavte je neuvěřitelnými…

Není času na zbyt, narozeniny AliExpress se nezadržitelně blíží! Už za pár dní začnou na čínském...
21.3.2020Zobrazit článek

Nebojte se nakupování na AliExpressu

Blíží se další svátek nakupování - AliExpress den. Nebojte se a nakupujte přes Tipli.cz...
11.3.2020Zobrazit článek

Povinné ručení - cena, sjednání

Povinné ručení musí být sjednáno ke každému registrovanému motorovému vozidlu v České republice,...
8.3.2020Zobrazit článek