Jmenovky na vánoční dárky ke stažení

Vánoce 28. 11. 2017

I s tím nejobyčejnějším dárkem můžete udělat pod vánočním stromečkem spoustu parády. Stačí ho jen vhodně zabalit a přidat stylovou jmenovku. Kde takové jmenovky seženete, tomu se budeme věnovat právě v tomto článku.

Každý dárek umístěný pod vánoční stromeček by měl dostat odpovídající vánoční kabátek. Balení do papíru, to už je pro nás naprostou samozřejmostí. Vánoční balící papíry seženete snad úplně všude.

Když už dárek krásně zabalíte, byla by škoda napsat na něj jméno obdarovaného obyčejnou fixou. Mnohem lepší bude designová jmenovka. Na ni můžete psát nejen jména, ale i vánoční přání nebo nejrůznější citáty.

Objednejte si jmenovky na vánoční dárky online

Nejjednodušším způsobem, jak získat krásné jmenovky na vánoční dárky, jsou jejich online nákupy. V internetových obchodech naleznete množství produktů, vybrané zboží vám bude navíc dovezeno až domů.

Určitě nezapomeňte nakupovat výhodněji prostřednictvím Tipli. I při nákupu jmenovek od nás získáte cashback nebo jiné výhody.

Jmenovky na vánoční dárky

Tisíce nejrůznějších jmenovek naleznete třeba na oblíbeném čínském tržišti AliExpress. Stačí do vyhledávače zadat "christmas gift tags" a můžete začít vybírat. K dispozici jsou papírové i jiné visačky všech tvarů a barev. To vše navíc za velmi příznivé ceny.

S nákupem určitě neotálejte. Dodání z AliExpress nějakou chvíli trvá, tak ať to do Vánoc stihnete.

Při hledání jmenovek jsme objevili i úžasné visačky na kufry, a rovnou nás napadl takový malý tip. Pokud se chystáte obdarovat cestovatele, můžete na jeho dárek umístit právě visačku určenou na zavazadla. Budete mít krásně označený dárek, a obdarovaný bude moci visačku využít i do budoucna.

DIY jmenovky na vánoční dárky

Jestli už objednávku nestíháte, je načase vpustit do hry vlastní kreativitu a vytvořit jmenovky vlastnoručně. Nic těžkého na tom není. Na ty základní vám bude stačit tvrdší papír, nůžky, fix, a případně nějaké ozdoby v podobě třpytek, látkových mašliček nebo jiných dekorací.

Inspiraci můžete najít třeba na YouTube, kde se to videi s podobnou tématikou jen hemží. Velmi pěkné tipy přináší třeba laTerezAtelier.


Jmenovky na vánoční dárky k vytisknutí

Pokud se nebudete chtít pouštět do výroby vlastních jmenovek, zároveň však bude pozdě na objednávku, máme pro vás jednoduché řešení. Jsou jím jmenovky na vánoční dárky ke stažení.

Stáhnout jmenovky na dárky

Tyto jmenovky už jsou kompletně hotové. Můžete je jen jednoduše vytisknout ve své tiskárně, vystřihnout, popsat, a je hotovo. Zabere vám to jen chviličku, dárky však budou vypadat o poznání lépe.

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

3 TOP tofu recepty, které si zamilujete

Rádi vaříte ze zdravých potravin? A už jste slyšeli o tofu? Je levné, chutné a vhodné při hubnutí...
20.7.2018 Zobrazit článek

Lehce na každém kroku? Obujte Humanic boty!

Nedělejte kompromisy! Kupte si kvalitní boty, které vám budou správně sedět už na první obutí a...
20.7.2018 Zobrazit článek

Pořiďte si boty CCC a držte krok s novými trendy!

Léto je v plném proudu, a vy nevíte, co na sebe? Oživte váš botník o nové boty CCC -...
20.7.2018 Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1218 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.