Jak zabavit malé neposedy? Vsaďte na odrážedla!

Maminky a děti 23. 4. 2017

Máte doma malého neposedu, který nevydrží chvíli v klidu? Pořiďte mu odrážedlo nebo hopsadlo a dopřejte si chvíli klidu pro změnu vy. Sledujte náš Speciál pro maminky a dozvíte se, jaké "dopravní prostředky pro děti" letos frčí!

Kdo si hraje, nezlobí! Zní to jako klišé, ale hraní je pro děti vážná věc! Hra rozvíjí jejich mozek, ruce, nervovou soustavu, ale také podporuje jejich kreativitu a učí je, jak trávit volný čas.

Pojďme se společně podívat na odrážedla, hopsadla, dětská kola, koloběžky, čtyřkolky, motorky a další dětské dopravní prostředky, kterými své miláčky zabavíte a podpoříte jejich rozvoj. Pro první díl Seriálu pro maminky vybíráme odrážedla a hopsadla, tak hop na ně!

Odrážedla a chodítka

Alltoys Motorka červená

Jak zabavit malé raubíře

Tato dětská motorka je určená dětem od 2 let. Výška sedátka je 25 cm. Plastová motorka je navíc dodávána s externími samolepkami pro osobité dotvoření designu. značka Alltoys patří mezi největší distributory hraček v České republice.

TIPLI TIP: Doplňte si objednávku na 1 000 Kč a dopravu máte ZDARMA! Z aktuálních akcí obchody Proděti.cz vybíráme například slevu až 23 % na rostoucí nábytek Halmar.

Bino Odrážedlo - Krteček

Jak zabavit malé raubíře

Toto odrážedlo s oblíbeným krtečkem je určeno dětem už od 1 roku života. Užijí si ho ale jenom do 4 let, což je doporučený věk, kdy by děti měly multifunkční chodítko pro usnadnění nácviku chůze přestat používat. Originální česká značka Bino vyrábí kvalitní dřevěné hračky, které vyváží do celého světa.

TIPLI TIP: Výhodou chodítka je veselý hrací aktivity panel s mnoha aplikacemi, který podpoří vývoj motorických schopností dítěte a naučí ho větší šikovnosti.

Weina Odrážedlo roadster

Jak zabavit malé raubíře

Nejoblíbenější hračka dětí odrážedlo 2v1 je určeno dětem od 12 do 36 měsíců. Hračka povzbuzuje děti k neustále aktivitě, pomáhá vývoji svalů a rozvíjí koordinační schopnosti. Značka Weina dává největší apel na bezpečnost dětí, což se odráží v důsledné konzistenci výrobků.

TIPLI TIP: V rámci režimu PUSH & WALK může dítě rukojeť použít jako chodítko.

Hopsadla

John Hopsadlo pony Sunshine

Jak zabavit malé raubíře

Toto hopsadlo si vaše dítko zamiluje na první pohled. Je určeno dětem od 3 do 6 let. Nosnost je až 25 kg! Značka John je německá společnost, která se zaměřuje především na nafukovací hopsadla v populárních motivech

TIPLI TIP: Dětská hopsátka mají rehabilitační a sportovní funkci. Hopsadla dětem slouží ke skákaní a tím ke zpevnění pohybového aparátu, k jednoduchému cvičení na protažení svalů nebo k sezení.

John Hopsadlo Hledá se Dory

Jak zabavit malé raubíře

Kulaté hopsadlo je určeno dětem od 3. Vyrobeno z PVC. Průměr hopsadla je 45-50cm. Značka John je německá společnost, která se zaměřuje především na nafukovací hopsadla v populárních motivech.

Doporučené obchody

Doporučené články

Jak bojovat s podzimním nachlazením? Zatočte s rýmou a…

Umíte se bránit kašli a rýmě? Poznejte rozdíl mezi chřipkou a nachlazením, zjistěte, jak omezit...
18.10.2019Zobrazit článek

Podívejte se na strašidelná zákoutí Halloweenského svátku

Poradíme, jak si užít Halloween. Ať už se chystáte na Halloweenskou kostýmovou párty, hledáte...
10.10.2019Zobrazit článek

Hledá se Junior Project Manager pro Tipli!

Pro internetový portál Tipli.cz, který se zaměřuje na výhodné online nakupování, hledáme nového...
9.10.2019Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1811 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo