V jakých obchodech můžete platit přes PayPal?

Nakupování na internetu 18.4.2017

Oblíbili jste si PayPal? Coby nejbezpečnější platební systém na světě byste rozhodně měli! Ale v jakých českých a zahraničních obchodech s ním můžete platit?

V minulém dílu jsme vám ukázali, jak propojit PayPal s kartou - od této chvíle můžete bezpečně platit jen tím, že se po vyzvání během placení v konkrétním obchodu přihlásíte na svůj PayPal účet. Nikam nemusíte vyplňovat údaje o své platební kartě.

Ale kde můžete s PayPal platit? Dnes se podíváme na obchody, v nichž můžete PayPal do sytosti využívat - tuzemské i zahraniční.

České obchody

Tchibo

Oblíbený český obchod, na němž najdete vše možné od oblečení až po vybavení domácnosti. Tchibo už dávno nevyrábí jen kávu. Najdete zde i nespočet produktů pro celou rodinu za skvělé ceny.

Jak platit přes PayPal: Doporučené obchody 9 Nakoupit na Tchibo

ZOOT

Kam půjdete, když se budete chtít obléknout stylově? Přece na ZOOT! Nabízí vám celou plejádu nejrůznějších moderních značek. A navíc nemusíte kupovat oblečení naslepo – jednoduše si jej nechte poslat do kamenné zkušebny Výdejny radosti.

Jak platit přes PayPal: Doporučené obchody 10 Nakoupit na ZOOT

Lékárna.cz

Ať už vás trápí bolest hlavy nebo chřipka, nyní se už pro léky nemusíte nikam tahat i v nejhorších horečkách. Nechte si všechny léky poslat až domů s Lékárna.cz. A uzdravíte se cobydup!

Jak platit přes PayPal: Doporučené obchody 13 Nakoupit na Lékárna.cz

Zoohit

Ráj pro vaše mazlíčky! Na Zoohit najdete nejen kvalitní krmení pro vaše zvířecí přátele, ale i různé hračky, pamlsky a antiparazitika. Pro své miláčky přece chceme to nejlepší, ne?

Jak platit přes PayPal: Doporučené obchody 11 Nakoupit na Zoohit

Zahraniční obchody

SportsDirect.com

Máte duši sportovce? Pak jistě zavítejte na SportsDirect.com, kde vás vhodně obléknou na každý váš milovaný sport! Ať už každé ráno běháte nebo si jen občas zajdete do posilovny.

Jak platit přes PayPal: Doporučené obchody 12 Nakoupit na SportsDirect.com

eBay

Jedna z nejoblíbenějších mezinárodních nákupních galerií eBay používání PayPal vlastně proslavila. A navíc funguje i jako obrovská aukční síň. Cokoli sháníte od elektroniky přes módu až po sběratelské kousky zde najdete za fantastické ceny.

Jak platit přes PayPal: Doporučené obchody 1 Nakoupit na eBay

Gearbest

Čínský Gearbest je perfektní místo, když si chcete koupit elektroniku nebo jakékoli technické vymoženosti a výstřelky, které musí mít jako první každý nadšenec do elektroniky.

Jak platit přes PayPal: Doporučené obchody 2 Nakoupit na Gearbest

DealExtreme

DealExtreme je ideální místem pro vás, pokud chcete nakupovat elektroniku ze zahraničí, ale nejste si jistí svou angličtinou. Česká podpora funguje na jedničku a ani si nebudete připadat jako na zahraničním webu.

Jak platit přes PayPal: Doporučené obchody 3 Nakoupit na DealExtreme

Everbuying

Stejnou výhodu českého překladu má i čínský Everbuying. Najdete zde skvělou elektroniku za nízké ceny i módní oblečení. Navíc zde máte dopravu zdarma, levněji tak rozhodně v tuzemských obchodech nenakoupíte.

Jak platit přes PayPal: Doporučené obchody 4 Nakoupit na Everbuying

DressLink

Pokud vás nebaví nosit to, co všichni ostatní, DressLink je pro vás tím pravým obchodem. Čínský e-shop vám nabízí moderní originální oděvy, které vám bude závidět široké okolí. Najdete zde i úžasný výběr módních doplňků a obuvi.

Jak platit přes PayPal: Doporučené obchody 5 Nakoupit na DressLink

TomTop

Elektronika, příslušenství do domácnosti i technické vychytávky. TomTop je z řady čínských obchodů, které jsou oblíbené po celém světě, protože zde najdete obrovskou škálu výrobků.

Jak platit přes PayPal: Doporučené obchody 6 Nakoupit na TomTop

PandaHall

Chcete se ozdobit? PandaHall má vše, co k tomu potřebujete – od hotových šperků až po nejrůznější komponenty k jejich výrobě. Probuďte svou tvořivou duši a sestavte si takové doplňky, jaké nikdo nemá.

Jak platit přes PayPal: Doporučené obchody 7 Nakoupit na PandaHall

FocalPrice

FocalPrice je jedním z největších čínských internetových elektroobchodů. Najdete zde nejrůznější vychytávky a i technické příslušenství. A navíc zde máte dopravu zdarma.

Jak platit přes PayPal: Doporučené obchody 8 Nakoupit na FocalPrice

Doporučené obchody

Doporučené články

Velikosti bot: Jak vybrat, aby boty opravdu sedly

Správné boty by měly být nejen stylové, ale také pohodlné. Mnohdy v nich přeci trávíte třeba i...
17.11.2017 Zobrazit článek

TOP 5 produktů z AliExpress #17

Nakupování na AliExpress neomrzí. Ponořte se s námi do světa originálních kousků za nejvýhodnější...
17.11.2017 Zobrazit článek

Tipy na vánoční dárky pro muže

Vymýšlení vánočních dárků nás často dokáže pořádně potrápit. Najít inspiraci totiž může být pěkný...
16.11.2017 Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 809 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.