Bag to School w/ Footshop Crew

21. 8. 2019

Nejdůležitější den začátku školního roku není vysvědčení, ani maturita. Je to ten první den, kdy se vrátíš po pauze mezi lidi, se kterými strávíš deset měsíců v jedné místnosti. A tak jak si tě budou pamatovat první školní den, budou si tě pamatovat zbytek roku. Nech se inspirovat Footshop Crew, která má školní léta sice za sebou, ale první den by obstála na jedničku.

FTSHP back to school
footshop share
footshop Twitter

Nejdůležitější den začátku školního roku není vysvědčení, ani maturita. Je to ten první den, kdy se vrátíš po pauze mezi lidi, se kterými strávíš deset měsíců v jedné místnosti. A tak jak si tě budou pamatovat první školní den, budou si tě pamatovat zbytek roku. Nech se inspirovat Footshop Crew, která má školní léta sice za sebou, ale první den by obstála na jedničku.

FTSHP back to school RAP bottle

Prázdniny nejsou jenom o nedělích i v pondělí, fesťácích a dovolených, ale i o menších melouších a brigádách. Tak trochu tušíme, že máš nabitou kartu a psychicky se začínáš připravovat na první školní den, takže je správný čas, aby sis prošel výběr naší Footshop Crew, která se s Bag to School vrátila zpátky do školních let.

footshop Liana baner FTSHP back to school FTSHP back to school footshop Richard baner FTSHP back to school FTSHP back to school footshop Nina baner FTSHP back to school FTSHP back to school footshop Martin baner FTSHP back to school FTSHP back to school footshop Jak to bylo...

Studium je pro většinu lidí vě Footshopu už minulostí. Samozřejmě mezi námi najdeš brigádníky, internisty nebo se z vlastní iniciativy účastníme různých kurzů, ale škola jako taková už je pouhou vzpomínkou. Lijana s Martinem ti prozradí, jakou školu studovali oni, a jak (a jestli vůbec) je připravila na práci ve Footshopu.

Martin nadpis FTSHP back to school

„Jsem posledním magisterském ročníku na VŠE, kde je mojí hlavní specializací Informační management, kde jsem dostal teoretický základ. Důležitou změnou pak pro mě byla vedlejší specializace – Online marketing, kde jsem se dostal k tomu, co teď dělám. Baví mě IT a skloubením se SEO, jsem konečně našel, co mám rád. Největším přínosem pro mě ale byla možnost odcestovat do zahraničí, kde jsem nasbíral nejvíce zkušeností ohledně webdesignu a optimalizace webu, které teď můžu uplatnit ve Footshopu.“

footshop Liana baner 2

„Vystudovala jsem Grafický a prostorový design na Střední soukromé škole v Bratislavě, kde jsem si mimo grafických programů osvojila i určité návyky a způsoby, které využívám při své práci s Instagramem. Bývá pravidlem, že studium na umělecké škole je divoká jízda. Byl to celkem zvrat, protože jsem na základní škole byla v matematické třídě a myslela jsem si, že půjdu více intelektuálním směrem, ale tak už to bývá. Člověk míní, život mění. Kdybych si měla vybrat, tak určitě neměním.“

FTSHP back to school inspiruj i ty FTSHP back to school

Ukaž nám tvůj nejlepší oufit, ve kterém by ses nebál jít do školy.

Tři nejlepší outfity pak odměníme voucherem na nákup a batohem od EASTPAK. Sleduj náš Instagram, kde se dozvíš víc infomací!

GUD LAK!                        

all pics taken by Peter „Kovkou“ Kováč


(fotografie a článek jsme převzali s laskavým souhlasem partnera, který ho vydal, ze stránek FOOTSHOP)

 

Doporučené články

Nové slevové kupony v Pilulka.cz, Farnell, VidaXL a Huawei

Neváhejte a pojďte se podívat, jak nejlépe ušetřit peníze v novém týdnu od 07.04.2021
8.4.2021Zobrazit článek

Užijte si veselé Velikonoce 2021: tradice, recepty, nákupy

Těšíte se na Velikonoce 2021? My také! Abychom si je mohli všichni maximálně užít, máme pro vás...
26.3.2021Zobrazit článek

Nové slevové kupony v Knihy Dobrovský, Freshlabels, Okay.cz…

Neváhejte a pojďte se podívat, jak nejlépe ušetřit peníze v novém týdnu od 23.03.2021
24.3.2021Zobrazit článek
- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.