AliExpress tipy - pyžamo, diář, prstoví maňásci

Nákupy z Číny - zboží z AliExpress 25.12.2017

Nakupoval váš Ježíšek na AliExpress? A nepřehlédl omylem některou z těchto 5 vychytávek? Zveme vás na hodobóžovou exkurzi na největší čínské online tržiště. Super ceny, nekonečná nabídka, doprava zdarma... Vánoce nekončí!

Pokud jste si doteď mysleli, že jste pod stromečkem našli všechno, co jste si přáli, možná vás teď vyvedeme z omylu. Pardon! Objevili jsme pro vás v čínských regálech AliExpress pohodlný domácí oděv, pomocníka k plnění vašich snů, způsob, jak zabavit děti, jak potkat toho pravého a jak si ho omotat kolem prstu.

Zimní pyžamo pro dospělé

AliExpress tipy

Dlouhé zimní večery i noci si zpříjemněte teplým a extra pohodlným overalem, ze kterého se vám nebude chtít vysvlékat. Příjemnější outfit na domácí lenošení (a za příjemnější peníz) byste těžko pohledali. Zmírňuje dokonce i víkendové kocovinky. Hodnocení prodejce: 4,8 z 5.

Koupit na AliExpress za 471 Kč

Retro diář

AliExpress tipy

Máte na rok 2018 smělé plány? Zaznamenejte si je a průběžně se k nim vracejte. Hoďte na papír všechny své nápady, touhy, sny a zážitky, které nechcete zapomenout. 380 nepopsaných stran okouzlujícího diáře v retro stylu čeká jenom na vás. Hodnocení prodejce: 5 z 5.

Koupit na AliExpress za 310 Kč

Prstoví maňásci

AliExpress tipy

Ideální společníci na cesty. Prstová zvířátka zaberou minimum místa a zajistí maximum zábavy. Pokud vás doteď děsilo absolvovat s dětmi kolonu na dálnici, frontu v obchodě nebo čekání na úřadě, zřejmě nám za tenhle tip budete chtít líbat ruce. Hodnocení prodejce: 4,9 z 5.

Koupit na AliExpress za 46 Kč

Průhledný dámský deštník

AliExpress tipy

Osudovou story o seznámení díky žlutým deštníkům známe z "How I met your mother", ale život nepíše podobné scénáře každý den. Pro jistotu se v dešti schovejte pod průhledný deštník, ať vás budoucí otec vašich dětí nemá šanci nepřehlédnout. Hodnocení prodejce: 4,9 z 5.

Koupit na AliExpress za 304 Kč

Silikonové formičky na pečení

AliExpress tipy

Leze vám po Vánocích cukroví i ušima, anebo vás naopak pečení naladilo a nechce se vám v nejlepším přestávat? Vykouzlete si dokonalé čokoládové pralinky a další sladké dobroty, které půjdou z formy díky nepřilnavému silikonu snadno vyjmout. Hodnocení prodejce: 5 z 5.

Koupit na AliExpress za 123 Kč

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

5 nejparádnějších batohů z AliExpress

Neutrácejte za kvalitní batoh čtyřmístné částky. Zveme vás na virtuální prohlídku nejlepších...
19.3.2018 Zobrazit článek

Představujeme e-shop EVA.cz + aktuální EVA leták

EVA.cz má vše, co potřebujete na jednom místě. Od domácích spotřebičů, drogerie, přes kancelářské...
15.3.2018 Zobrazit článek

S 4home koupíte celý domov na jednom místě

Dům jsou čtyři stěny, podlaha a strop – domov je to, čím je vyplníte. A právě to seženete na...
13.3.2018 Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1077 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.