7 tipů, jak na Mall.cz ušetřit

Články 12. 7. 2017

Na Mall.cz se nakupuje více než dobře. A když navíc můžete nakupovat se slevou, je to úplně nejlepší. Mall pořádá pravidelné výprodeje, nabízí bazarové zboží a k dispozici je i Mall karta. Existuje zkrátka mnoho způsobů, jak na Mall.cz ušetřit. Tady je našich 7 tipů.

Elektronika, móda, potřeby do domácnosti i přípravky pro péči o naši krásu – to vše najdete na Mall.cz! My navíc máme 7 tipů, jak zde nakoupit co nejvýhodněji.

1. Cashback od Tipli

U každého nákupu na Mall.cz využívejte cashback, díky kterému bude nákup ještě výhodnější! Získáte totiž část svých peněz zpět. A to se vždy vyplatí.

Nakupovat na Mall výhodněji

2. Mall slevový kupón na Tipli

My v Tipli nejenže pro vás hlídáme veškeré slevy a akční nabídky, ale zároveň vám i přinášíme každý exkluzivní Mall slevový kupón.

Zajímá vás, kde najdete pouze platné kupóny jak je následně můžete využít? Všechny odpovědi naleznete v článku Mall.cz – aktuální a ověřené slevové kupóny.

Výprodeje na internetovém obchodu Mall.cz

Samotný Mall pořádá během celého roku řadu výprodejových akcí. Mezi ty nejznámější a nejoblíbenější určitě patří letní výprodej a Mall Black Friday.

3. Letní výprodej na Mall.cz

Aby bylo každé léto ještě o něco kouzelnější, připravil si pro vás Mall každoroční letní výprodej elektrotechniky. Nezapomeňte si tuto akci pohlídat, ceny zboží totiž padají až o 60 %!

Mall – letní výprodej

V rámci letního výprodeje na Mall.cz se můžete těšit až na 60% slevy.

4. Mall Black Friday

Mall se také každoročně zapojuje do nákupního šílenství Black Friday. V jeden listopadový pátek tak můžete v rámci akce Mall Black Friday nakupovat s až 70% slevami vše, co vás jen napadne. Tak už pomalu začněte šetřit!

5. Zánovní nebo rozbalené zboží?

Chcete na Mall.cz ušetřit i v době, kdy neprobíhají žádné výprodeje? Můžete – a hravě! Stačí se podívat na seznam zboží II. jakosti a vybrat si tam. Kvalita II. jakosti nemusí automaticky znamenat nekvalitní zboží nebo jeho výrazné opotřebení. Jaké typy takového zboží Mall.cz nabízí?

  • používané zboží – bylo vrácené v zákonné 14denní lhůtě a po tuto dobu mohlo být používané
  • poškozený obal - obal je neoriginální nebo poškozený. Toto zboží může pocházet třeba z předváděcích akcí
  • rozbalené zboží – bylo vrácené ve 14denní lhůtě
  • servisové zboží - bylo vrácené ve 14denní lhůtě a došlo k opravě autorizovaným servisem
  • poškozené zboží - má lehké povrchové poškození, nemá to však vliv na jeho funkčnost

I na zboží II. jakosti se vztahuje zákonná 14denní doba pro vrácení a standardní záruční lhůta. Nemusíte se tak bát, že kupujete něco závadného a nespolehlivého – většinou se jedná o zboží, které jinému zákazníkovi nevyhovovalo.

Mall – nabídka bazarového zboží

Kompletní nabídku bazarového zboží najdete ve spodní části hlavní stránky Mall.cz.

6. Mall karta

Mall karta je dalším ze způsobů, jak na nákupech ušetřit. A to nejen na Mall.cz. Tuto kreditní kartu totiž můžete využít i u dalších obchodníků v ČR i v zahraničí. A jaké výhody na vás čekají?

  • za svůj první nákup na Mall.cz získáte odměnu až 2 000 Kč
  • získáte zpět 2 % z každého nákupu, a to i u ostatních obchodníků
  • u vybraných partnerů i v Mall.cz na vás čekají pravidelné slevy
  • na Mall.cz můžete nakupovat jakékoliv zboží na splátky bez navýšení

7. Hlídejte si hlavní stránku Mall.cz

Nechcete, aby vám jakákoli sleva Mall unikla? Bedlivě sledujte webovky jejich internetového obchodu – hned na úvodní stránce uvidíte měnící se bannery. Všechny aktuální slevy uvidíte vypsané právě tam. Můžete si mezi bannery proklikávat sami a podívat se, co právě frčí.

Tu nejžhavější akci uvidíte zároveň i v pravém horním rohu jako malou ikonu. Veškeré bannery a ikony na Mall.cz jsou proklikávací – takže se po kliknutí dostanete rovnou do kompletní nabídky a nemusíte zlevněné zboží složitě hledat v jejich kompletní nabídce.

Všechny slevy za vás samozřejmě hlídáme i my. Úplně vám tedy stačí, když kouknete do sekce sleva Mall na Tipli.

Související obchody

Expert.cz, Okay.cz, Kasa.cz, Euronics, MALL.CZ

Chcete přijít o odměnu až 15 % z každého nákupu na internetu?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se