5 top hraček na AliExpress!

Nákupy z Číny - zboží z AliExpress 30. 7. 2018

Hledáte kvalitní a levné hračky pro vaše děti? Máme pro vás řešení! Na AliExpress jsme vyhledali 5 top hraček za pár korun, a navíc s dopravou zdarma! Vyberte si společně s vaší ratolestí z pohodlí domova.

Najít ty správné hračky pro vaši ratolest tak, aby se líbily a zároveň byly bezpečné i funkční, nebývá vždy tak jednoduché. Na AliExpress jsou přímo kupy hraček. Abychom šetřili váš čas, vybrali jsme pro dítka 5 top hraček z AliExpress za pár kaček a dopravou zdarma! Pokud je chcete například potěšit a motivovat na začátku nového školního roku, je nejvyšší čas, aby vše stihlo v pořádku dorazit.

V případě, že si nevíte rady, poradíme vám jak nakupovat na AliExpress. Abyste se mohli plně soustředit na vybírání nových hraček pro vaše dítka a neztráceli zbytečně čas.

Hračky z AliExpress

Slon

Hračky z AliExpress.

 • Cena: 15.98 $ / 355 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Doba doručení: 19 - 30 dní

Dětský plyšový slon může posloužit nejen na hraní, ale také jako polštářek při spaní. Je vyroben z plyše a bavlny. Výrobce udává délku 65 cm a hmotnost 350 gramů. Plyšový polštář byl úspěšně otestován na alergie, takže je bezpečnou hračkou, i když se ho rozhodne třeba kousat. Určeno pro děti od 3 let. K dispozici je v šedé, modré, žluté, růžové a fialové barvě.

Hodnocení produktu: 4,9 z 5. Plyšového slona prozatím ohodnotilo celkem 871 zákazníků, z nichž 130 připojilo i reálné fotografie. Nakupující si pochvalují kvalitní provedení i materiál a rychlé dodání. Ochodníka s takřka roční zkušeností na AliExpress a s 59 sledujícími fanoušky mužeme jedině dopoučit.

Zobrazit na AliExpress

Hračky pro děti

 • Cena: 2.14 $ / 48 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 22 – 41 dní

Tento kovový spinner si oblíbilo spoustu dětí po celém světě. Je to multifunkční hračka, kterou jednoduše přihodíte školákům do tašky. Hlavní výhodou je skutečnost, že napomáhá k lepšímu zvládání stresu. Spinner je vhodný pro děti s ADHD. Výrobce udává interval rotace delší jak tři minuty. Co se týče tvaru, tak na výběr určitě máte. K dispozici je 28 různých tvarových kombinací. Pro vaše ratolesti od 3 let.

Spinner

Hračky pro děti z AliExpress.com.

S dnešní uspěchanou dobou, kdy se na nás denně valí spousty povinností a každý je pod velkým stresem, bývá těžší a těžší se plnohodnotně stravovat. Vyvážená strava by měla být pro každého z nás velmi důležitá, bohužel se občas stane, že se zapomenete třeba nasvačit. Máme pro vás řešení. S pomocí drinků mana budete mít dostatek energie i vitamínů, i když zrovna nemáte na jídlo čas.

Hodnocení produktu: 4,8 z 5. Produkt zatím ohodnotilo 781 nakupujících, z nichž 45 přidalo i reálné fotografie produktu. Zákazníci si chválí kvalitu materiálu, provedení i design. Obchodníka, s ročními zkušenostmi na AliExpress a s více než 770 sledujícími fanoušky, můžeme určitě doporučit.

Zobrazit na AliExpress

Dřevěné hračky

Bota

Dřevěné hračky z AliExpress.com.

 • Cena: 1.99 $ / 45 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 22 – 41 dní

Jestli si lámete hlavu nad tím, jak naučit své dítě základním činnostem, dřevěná edukační hračka ve tvaru boty vykouzlí úsměv na tváři vám i ratolesti. S pomocí montessori edukačních pomůcek získáte možnost postupně připravit batole na úroveň prvňáka. Bota je vyrobena ze dřeva.Výrobce udává velikost 6.8 x 3,5 x 11 cm. K dispozici je v jedné barevné kombinaci. Určeno pro děti od 3 let.

Hodnocení produktu: 4,8 z 5. Edukační hračku prozatím zakoupilo 278 zákazníků, z nichž celkem 32 připojilo i své reálné fotografie produktu. Nakupující si pochvalují rychlé dodání, kvalitu materiálu i dobré provedení. Obchodníka se čtyřletými zkušenostmi na AliExpress a s takřka 12 000 sledujícími fanoušky můžeme doporučit.

Zobrazit na AliExpress

Hračky pro kluky

 • Cena: 3.25 $ / 73 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 22 – 41 dní

Ruční skateboard zajistí, že se váš kluk bude bavit, i když venku zrovna prší. Miniaturní funkční napodobenina klasického skateboardu je bezpečná a napomáhá k rozšíření konstrukčních dovedností, jelikož přijde v rozloženém stavu. Výrobce udává velikost 10 x 2,8 x 1,5 cm. Ruční skateboard je vyroben ze dřeva, plastu a další materiálů (protiskluzové). Pro děti od pěti let.

Skate

Hračky pro kluky z AliExpress.

Pokud vy ani děti nemáte rádi čekání až hračky dorazí, dejte přednost hračkářství Mrakyhraček. V internetovém hračkářství si hračky pro děti vyberete pohodlně, levně a do týdne jsou u vás.

Hodnocení produktu: 4,8 z 5. Produkt zatím ohodnotilo více než 300 nakupujících, z nichž 40 připojilo i reálné fotografie. Zákazníci si chválí kvalitní materiály i provedení a rychlé dodání. Obchodníka s pěti letou zkušeností na AliExpress a s více jak 8 000 sledujícími fanoušky můžeme jedině doporučit.

Zobrazit na AliExpress

Hračky pro nejmenší

Banán

Hračky pro nejmenší z AliExpress.com.

 • Cena: 1.69 $ / 38 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 22 – 41 dní

Praktická a bezpečná. To je hračka ve tvaru banánu pro nejmenší. Výrobce udává velikost 10 x 6 cm. Hračka je vyrobena z environmentálního plastu (vhodné do myčky). Napomáhá rozvoji žvýkacích svalů vašeho dítěte. Vrchní část ve tvaru kartáčku masíruje dáseň a zoubky. K dispozici ve čtyřech barevnách kombinací (žlutá, modrá, zelená a fialová).

Nechce se vám čekat až nová hračka dorazí z Číny? Nabízíme řešení! Nakupte bambule hračky v tuzemském obchodě a odneste si ji domů ještě dnes!

Hodnocení produktu: 4,8 z 5. Produkt byl prozatím ohodnocen 523 zákazníky, z nichž 71 připojilo i reálné fotografie hračky. Nakupující si pochvalují hlavně kvalitní produkt a rychlé dodání. Obchodníka s ročními zkušenostmi na AliExpress a s více jak 200 sledujícími fanoušky můžeme jistě doporučit.

Zobrazit na AliExpress

TIP: Chcete svým dětem udělat radost a zároveň ušetřit? Od toho je tu speciální nabídka AliExpress Day hračky. Nakupujte na AliExpress day pro své ratolesti a udělejte radost jim i své peněžence.

Cashback na AliExpress

Na internetovém portálu AliExpress můžete koupit téměř cokoliv za pár korun. Díky Tipli.cz ale můžete na AliExpress.com ušetřit ještě daleko více! S pomocí cashbacku dostanete až 10 % z původní ceny zpět! Využijte tuto příležitost a nakupte na AliExpress levně.

Nakoupit levně na AliExpress

TIP: AliExpress pro své zákazníky připravuje obří slevy v jednom jediném dni! Tento AliExpress day, letos připadá na datum 11.11.. Nezapomeňte si ho poznamenat do diáře a využít si slev.

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

NÁVOD: 4+1 tip, jak (ne)nakupovat na eBay.com

NÁVOD: 4+1 tip, jak (ne)nakupovat na eBay.com

Na eBay.com seženete prakticky cokoliv. Značkové zboží, elektroniku nebo sběratelské kousky. Na...
15.9.2021Zobrazit článek
Dny Marianne 2021 přinesou stovky slev

Dny Marianne 2021 přinesou stovky slev

Stovky slev, tisíce obchodů a dárky zdarma. Podzimní Dny Marianne 2021 se kvapem blíží a slevy až...
5.9.2021Zobrazit článek
Nové slevové kupony v Bonprix, Kytary.cz, Datart a Naturalis

Nové slevové kupony v Bonprix, Kytary.cz, Datart a Naturalis

Neváhejte a pojďte se podívat, jak nejlépe ušetřit peníze v novém týdnu od 13.07.2021
14.7.2021Zobrazit článek

Chcete přijít o odměnu až 15 % z každého nákupu na internetu?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.