Pomozte přátelům ušetřit a získejte 10 000 Kč

Rozdáváme 500 Kč za každé doporučení

Pro seznamování s Tipli nebyla nikdy lepší doba! Dočasně jsme totiž vylepšili podmínky programu “Doporuč a získej”. Nyní totiž platí, že za novou registraci vámi doporučeného nákupního nadšence dostáváte 250 Kč bonusových odměn nejen vy, ale zároveň i kamarád, se kterým nás seznámíte. Celkem můžete oslovit 20 kamarádů a získat až 10 000 Kč!

Za každého nového kamaráda tedy vyplácíme celkem 500 Kč - je jen na vás, zda si našetřené peníze užijete každý zvlášť nebo třeba společnými nákupy. Bonusovou odměnu vám odemkneme v momentě, kdy naspoříte 100 Kč z vašich nákupů.

Dopřejte vám i svým blízkým nákupy s úsměvem. Je to jednoduchá matematika. Čím více kamarádů se zaregistruje, tím více peněz získáte.

Jak to funguje

Jak mohu doporučit kamaráda?

Doporučit kamaráda můžete jedním z následujících způsobů:

  • Zkopírováním doporučovacího odkazu a zasláním kamarádům do mailu, Facebooku, WhatsAppu, Viberu nebo kamkoliv, kde jste v kontaktu
  • Vložením e-mailových adres kamarádů do formuláře níže na stránce - zašleme jim zprávu s popisem výhod Tipli, návodem na snadnou registraci a vložíme do emailu váš osobní doporučovací odkaz
  • Sdílením na sociálních sítích - vložte doporučovací odkaz na zeď na Facebooku nebo třeba tweetněte o výhodách Tipli a získejte 10 000 Kč odměnu

Jakou odměnu získám za doporučení kamaráda?

Za doporučení kamaráda získáte odměnu 500 Kč, kterou spravedlivě rozdělíme mezi vás a kamaráda. Na váš účet připíšeme odměnu 250 Kč ihned, jakmile váš kamarád provede přes Tipli první nákup.

Získá nějakou odměnu také kamarád, kterého jsem doporučil?

Po registraci přes váš doporučovací odkaz spravedlivě rozdělíme mezi vás a kamaráda odměnu 500 Kč. Kamarád získá vstupní odměnu 250 Kč při registraci.

Doporučil jsem kamaráda a v přehledu odměn za doporučení vidím informaci “čeká na potvrzení”. Kdy bude odměna za doporučení potvrzená?

Děkujeme, že na Tipli přivádíte nové tváře! Odměnu 250 Kč za doporučení nachystáme k vyplacení, jakmile váš kamarád ušetří přes Tipli minimálně 50 Kč v potvrzených odměnách. Průměrný cashback je kolem 25 Kč, to znamená 2 nákupy kamaráda přes Tipli.

Doporučil mě kamarád. Odměna za registraci je ve stavu “čeká na schválení”? Kdy si jej můžu nechat vyplatit?

Vstupní odměnu 250 Kč za registraci vám nachystáme k vyplacení, jakmile ušetříte na svém Tipli účtu minimálně 100 Kč v potvrzených odměnách. Průměrný cashback je kolem 25 Kč, to znamená 4 nákupy přes Tipli.

Kolik kamarádů mohu doporučit?

Vstupní odměnu 250 Kč za registraci vám nachystáme k vyplacení, jakmile ušetříte na svém Tipli účtu minimálně 100 Kč v potvrzených odměnách. Průměrný cashback je kolem 25 Kč, to znamená 4 nákupy přes Tipli.