Pomozte přátelům ušetřit a získejte 10 000 Kč

Rozdáváme 400 Kč za každé doporučení

Pro seznamování s Tipli nebyla nikdy lepší doba! Dočasně jsme totiž vylepšili podmínky programu “Doporuč a získej”. Nyní platí, že za novou registraci vámi doporučeného nákupního nadšence od nás získáte 300 Kč bonusových odměn. Váš kamarád také nepřijde zkrátka. Po provedení prvního nákupu mu zašleme bonus 100 Kč. Celkem můžete oslovit 25 kamarádů a získat až 10 000 Kč!

Za každého nového kamaráda tedy vyplácíme celkem 400 Kč - je jen na vás, zda si našetřené peníze užijete každý zvlášť nebo třeba společnými nákupy. Bonusovou odměnu vám odemkneme v momentě, kdy naspoříte 100 Kč z vašich nákupů.

Dopřejte vám i svým blízkým nákupy s úsměvem. Je to jednoduchá matematika. Čím více kamarádů se zaregistruje, tím více peněz získáte.

Jak to funguje

Jak mohu doporučit kamaráda?

Doporučit kamaráda můžete jedním z následujících způsobů:

  • Zkopírováním doporučovacího odkazu a zasláním kamarádům do E-mailu, Facebooku, WhatsAppu, Viberu nebo kamkoliv, kde jste v kontaktu
  • Vložením e-mailových adres kamarádů do formuláře níže na stránce - zašleme jim zprávu s popisem výhod Tipli, návodem na snadnou registraci a vložíme do e-mailu váš osobní doporučovací odkaz
  • Sdílením na sociálních sítích - vložte doporučovací odkaz na zeď na Facebooku nebo třeba tweetněte o výhodách Tipli a získejte odměnu 10 000 Kč

Jakou odměnu získám za doporučení kamaráda?

Za doporučení kamaráda získáte bonusovou odměnu 300 Kč. Doporučený kamarád získá bonus 100 Kč. Na váš účet připíšeme bonusovou odměnu 300 Kč ihned, jakmile váš kamarád provede přes Tipli první nákup.

Získá nějakou odměnu také kamarád, kterého jsem doporučil?

Kamarád získá vstupní odměnu 100 Kč po provedení prvního nákupu.

Doporučil jsem kamaráda a v přehledu odměn za doporučení vidím informaci “čeká na potvrzení”. Kdy bude odměna za doporučení potvrzená?

Děkujeme, že na Tipli přivádíte nové tváře! Bonusovou odměnu 300 Kč za doporučení nachystáme k vyplacení, jakmile váš kamarád ušetří přes Tipli minimálně 50 Kč v potvrzených odměnách. Průměrný cashback je kolem 25 Kč, to znamená 2 nákupy kamaráda přes Tipli.

Doporučil mě kamarád. Odměna za registraci je ve stavu “čeká na schválení”? Kdy si ji můžu nechat vyplatit?

Vstupní odměnu 100 Kč za registraci vám nachystáme k vyplacení, jakmile ušetříte na svém Tipli účtu minimálně 100 Kč v potvrzených odměnách. Průměrný cashback je kolem 25 Kč, to znamená 4 nákupy přes Tipli.

Kolik kamarádů mohu doporučit?

Doporučte nám 25 kamarádů a vydělejte společně 10 000 Kč. Za každé doporučení získáte 400 Kč, které rozdělíme mezi vás a kamaráda.