Již máte účet?

Jak vyhrát tablet?

1. Nakupte v jakémkoliv
internetovém obchodě

2. Vložte číslo objednávky
do soutěže

3. Gratulujeme, jste zařazeni do všech slosování v následujících 14 dnech

Zaregistrovat nákup

100% BEZPEČNOST

Jak je možné, že každou středu rozdáváme tablety? Je to jednoduché. Obchody platí Tipli provizi z každého vašeho nákupu. Většinu této provize vám vracíme ve formě cashbacku – a z toho, co zbude, pořádáme soutěže.

CO KDYŽ VYHRAJU?

Každou středu v přehledu slosování zjistíte, zda jste vyhráli. Pokud vyhrajete, vyplňte krátký formulář. Sami vás poté kontaktujeme a domluvíme předání výhry. Losujeme každou středu v 18:00.

JAK VYHRÁT TABLET

Soutěže se zúčastníte tak, že do ní „vložíte“ jakýkoliv internetový nákup uskutečněný v roce 2018. Zvýšit svoji šanci na výhru můžete tím, že zaregistrujete více nákupů - maximálně však 5 nákupů za den. Váš nákup je poté zařazen do všech slosování po dobu 14 dní.

Kdo už vyhrál tablet?

Pavel P.

Ostrava

Renata P.

Jitka V.

Praha

Miroslav S.

Semily
Zaregistrovat nákup
Již máte účet?

Vracet lidem peníze z nákupů je sice skvělý pocit, ale protože všechno probíhá online, nemůžete si užít jejich nadšení, když si vybírají odměny. Ale předat člověku tablet z ruky do ruky a vidět přitom jeho šťastný výraz, tomu se nic nevyrovná. I tímto způsobem si člověk neustále připomíná, že jeho práce má smysl a někomu jinému jí dělá radost.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1218 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.