Platí do 30.06.2019

Zara Home slevy až -60 % na vybrané zboží

Aktuální sleva až -60 % na vybrané zboží je platná v internetovém obchodu Zara Home. Chcete získat ještě větší slevu? Nakupte přes Tipli a získejte odměnu… Zobrazit více Aktuální sleva až -60 % na vybrané zboží je platná v internetovém obchodu Zara Home. Chcete získat ještě větší slevu? Nakupte přes Tipli a získejte odměnu rovnou na svůj účet.

Zara Home slevy až -60 % na vybrané zboží

Aktuální sleva až -60 % na vybrané zboží je platná v internetovém obchodu Zara Home. Chcete získat ještě větší slevu? Nakupte přes Tipli a získejte odměnu rovnou na svůj účet.

Pro tuto nabídku nepotřebujete kód.

Přejít na zarahome.com

Zara home slevy

Nákup v eshopu Zara home můžete mít levnější až o 60 %. Přehled zlevněného zboží získáte v kategorii slevy na hlavní stránce. Sami si v záplavě slev můžete vyfiltrovat produkt s konkrétním složením nebo podle barvy.

Zara home je úspěšný španělský řetězec prodávající bytový textil, dekorace a doplňky. Pokud přemýšlíte, jak byste zkrášlili svůj domov, tak v eshopu Zara home naleznete spoustu inspirace.

V České republice naleznete prodejnu Zara home pouze v Praze v OC Chodov. Máte to do prodejny daleko? Nevadí, stále můžete nakoupit z pohodlí domova v jejich eshopu.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1642 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo