UGO sleva a slevové kupóny

Jste pracovně vytížení a vždycky zhltnete "jakoukoliv" rychlovku? Rychlovku si dejte, ale vyberte raději tu zdravou a stravujte se navíc výhodně.
V součásné době neevidujeme žádnou nabídku

Staňte se Ugofandou!

Pořiďte si věrnostní kartu Ugofanda a sbírejte body. Za každý nákup v UGO freshbarech a UGO Salateriích vám dle vybraných produktů bude načteno na kartu 5 - 10 % hodnoty nákupu ve formě bodů (10 Kč = 1 bod). Za nákup UGO nápojů získáváte na kartu 10 %, za nakoupené jídlo 5 %. Načtené body směňte za své oblíbené produkty v poměru 1 bod na kartě = 1 koruna při placení produktu. Vyplňte do registračního formuláře své datum narození a stavte se v den narozenin na drink 0,3 l zdarma.

Jak a na co lze využít nasbírané body s Ugofandou?

Dnešní doba je plná spěchu, vše se rychle rozvíjí a je důležité být ve střehu. K tomu se ale stane, že se nestihnete pořádně najíst. Resp.pořádně ano, ale mnohdy nezdravě. Přitom k tomu, abys vaše tělo fungovalo tak jak má a dlouho vám sloužilo, je strava nejdůležitějším stavebním kamenem.

Vyzkoušejte proto UGO salaterie a UGO freshbary. Pánové neděste se, v UGO nabídce najdete i sytější teplá masitá jídla. Po vydatném jídle si dopřejte UGO lahvičku, ve které vás čekají čerstvé UGO šťávy a nápoje. Kručí vám v práci v břiše a nestíháte se najíst? Buďte vybaveni UGO Raw tyčinkami! UGO Raw bar neboli tepelně nezpracovaná tyčinka je zdravá, lahodná a přitom zasytí. Dozvěďte se o RAW stravě více.

UGO slevy a slevové kupóny

Salaterie a freshbary UGO momentálně nenabízí slevy a slevové kupóny.

Proč nakupovat právě v UGO?

UGO nabízí jídlo a nápoje, jejichž základ je tvořen ovocem a zeleninou. Nabídka se také přizpůsobuje aktuální sezóně. Tento zdravý koncept přispívá k udržení přirozené rovnováhy nejen ve stravování, ale i ve způsobu života. V UGO věří v lehčí život, radost z jídla bez výčitek, opravdové jídlo bez kompromisů, otevřenost-pestrost-barevnost, inspiraci z přírody, dostupnost, vyváženost. S UGO snadno docílíte zdravého životního stylu. Zkusili jste už UGO očistu? Také se u nás inspirujte, jak očistit a detoxikovat organismus.

Jste pracovně vytížení a vždycky zhltnete "jakoukoliv" rychlovku? Rychlovku si dejte, ale vyberte raději tu zdravou a stravujte se navíc výhodně.

Česká firma UGO byla založená v roce 2005. Aktivně působí na českém a slovenském trhu již od roku 2006. V roce 2012 koupila celou síť UGO barů společnost Kofola ČeskoSlovensko, která k nim v roce 2014 přidala i síť freshbarů a salaterií Mangaloo. V současnosti provozuje více než 60 Freshbarů a 20 Salaterií.