Terno sleva a slevové kupóny

Vyhledáváte potraviny od českých výrobců? V supermarketech Coop Terno jich najdete požehnaně. Navíc je můžete nakupovat se slevou a v akci.
Zatím bez cashbacku, makáme na tom! Přejít do obchodu »
V součásné době neevidujeme žádnou nabídku

Jak ušetřit v supermarketech Coop Terno?

Každý supermarket Coop Terno dbá na kvalitu regionálních potravin. Pro získání jakékoliv slevy je proto potřeba sledovat akční nabídky dle aktuálního letáku ve vašem regionu. Coop Terno vydává letáky nazvané jako "Víkendová akce", "Coop Super cena leták"-vychází jednou za dva týdny, "Terno leták akční nabídka"-platí většinou od středy do úterý. Supermarket si také na každý měsíc připravuje speciální leták, který obsahuje výjimečnou nabídku například Pro naše nejmenší nebo Drogerie a kosmetika. Leták má většinou delší platnost.

Coop Terno zákaznický klub

V supermarketech Coop Terno na věrné zákazníky myslí. Za každý nákup sbíráte body, které se vám načítají na zákaznickou kartu. Za jednu utracenou korunu se připíše jeden bod. Za nasbírané body si můžete vybrat dárek. Po vyzvednutí dárku se z bodového konta vaší zákaznické karty odečte hodnota odpovídající výši cílové částky, jež je ke získání dárku potřebná. Body v hodnotě vámi vybraného dárku se vám z karty odečtou. A na jaké dárky se můžete těšit? Výběr je opravdu veliký. Za vaše nasbírané body si vyberte např.hračky, elektroniku, potřeby do domácnosti aj.

Coop Terno prodejny

Prodejny Coop Terno bohužel nenajdete v každém kraji. Najdete je převážně v Jižních Čechách, kde jich je celkem 8. Přičemž hlavní prodejnou je supermarket v Coop Terno Českých Budějovicích. Dále již vždy po jedné prodejně a to v Jihlavě, Hradci králové, Olomouci a Zlíně.

Proč nakupovat v supermarketech Coop Terno?

Skupina supermarketů Terno nabízí svým zákazníkům široký sortiment zboží a služeb. Zvláštní pozornost je věnována sortimentu čerstvého zboží, ovoce a zeleniny, chlazeného zboží, nápojů a pekařských výrobků.

Jednota, s. d. České Budějovice se zabývá také projektem Kvalitní potraviny z našeho regionu, v němž prosazuje prodej kvalitních regionálních výrobků od předních českých výrobců ve svých supermarketech. Regionální výrobky jsou na prodejní ploše značeny regálovými poutači s logem Z našeho regionu. Logo Z našeho regionu je umístěno i na cenovkách všech regionálních a místních výrobků. Vybrané supermarkety Terno nabízí svým zákazníkům také řadu farmářských výrobků, které jsou na prodejní ploše označeny regálovými poutači s logem Farmářský výrobek.

Nakupte si kvalitní potraviny a vyzkoušejte naše recepty!

Skupina supermarketů Coop Terno vznikla v roce 1995 založením prvního supermarketu Terno v Českých Budějovicích. V roce 1997 se součástí řetězce Terno staly další dva supermarkety - supermarket Terno v Olomouci a supermarket Terno v Hradci Králové, v roce 1999 se připojil k řetězci supermarket Terno ve Zlíně. V roce 2006 přistoupily do skupiny Terno supermarkety Terno v Českém Krumlově a v Prachaticích. V roce 2010 byl otevřen supermarket Terno v Týně nad Vltavou a Třeboni, v červnu 2011 Terno v Bechyni, v listopadu 2011 Terno v Trhových Svinech a v únoru 2012 Terno v Jihlavě. Zatím posledním 12 členem skupiny Terno se stalo Terno ve Strakonicích v říjnu 2013.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1790 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo