TAKKO sleva a slevové kupóny

Nemáte co na sebe nebo si chcete udělat jen radost? Potřebujete prakticky a levně obléct vaše děti? Tipli vás provede všemi slevami a slevovými kupony.
V součásné době neevidujeme žádnou nabídku

Jak ušetřit v obchodě Takko?

Ve dnech od 11.6.-27.6.2018 najdete v Takko prodejnách 50% slevu až do vyprodání zásob. Pro podrobnosti sledujte aktuální Takko leták.

Takko VIP servis

Staňte se Takko VIP zákazníkem a nakupujte výhodně!

  • Jako nový Takko VIP zákazník získáváte slevový kupon na zboží ve výši 125 Kč (platí pro nákup v minimální hodnotě 500 Kč).
  • Profitujete z Takko výhodných akcí, u kterých získáte slevy na své oblíbené artikly.
  • Jako první se pomocí Takko mailového newsletteru dozvíte o speciálních akcích, soutěžích a dalších nabídkách.
  • Díky členství v Takko fashion se můžete těšit na narozeninové překvapení.

Proč nakupovat v Takko?

V obchodech Takko nabízí příležitostnou módu pro celou rodinu za skvělý poměr ceny a výkonu. Přikládají velkou pozornost v orientaci na zákazníka a jsou vždy a všude přístupní každému zákazníkovi. V Takko najdete navíc i sekci "Velké velikosti". Jedná se až o velikosti XXXL. Nemusíte se tak trápit nad tím, zda vaši velikost v jakém obchodě mají, jelikož v Takko ji mají.

Navštivte vaši nejbližší prodejnu Takko a vyzkoušejte Takko plavky! Dáme vám rady a tipy, jak vybrat ty správné plavky ušité na vaši postavu.

Nemáte co na sebe nebo si chcete udělat jen radost? Potřebujete prakticky a levně obléct vaše děti? Tipli vás provede všemi slevami a slevovými kupony.

Obchod Takko vznikl již v roce 1982 v Německu. V současné době provozuje Takko Fashion po celém světě téměř 2000 prodejen a z toho více než 100 jich můžete navštívit také u nás. Ačkoliv společnost v průběhu uplynulých 30 let neustále měnila svou tvář, neopustila od svého hlavního poslání, kterým je nadšení pro módu a zákazníky. Takko tak stále přináší neotřelou a stylovou módu pro celou rodinu včetně malých dětí a to za ceny přijatelné opravdu pro každého.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.