Omlouváme se, ale pro tento obchod aktuálně nemáme žádnou slevu nebo slevové kupóny.

Přehled slev a akcí na SlevaDne

S nabídkou slev na slevovém portále SlevaDne budete více než spokojeni. Najdete skvělé možnosti k cestování- pobyty pro dva, s přáteli, nebo s dětmi. Zažijete ale i např.vyhlídkovou plavbu po Vltavě, lekci jógy, ateliérové focení s profesionálním fotografem a mnoho dalšího.

 • Užijte si wellness v centru Karlových Varů hotelu Ambiente. Vezměte svoji drahou polovičku a ušetřete až 62 %.
 • Vezměte dítě do 12 let do horského hotelu VIDLY do Vrbna pod Pradědem! Vy budete mít slevu až 49 % a vaše dítě bude mít ubytování zdarma.
 • Jeďte s dětmi objevovat Vídeň! Pro vás je možná sleva až 54 % a pokud máte 2 děti do 17 let, tak ty pak mají pobyt zdarma.
 • Odpočiňte si v polském termálním koupališti Goracy Potok! V případě celodenního vstupu pro jednu osobu ušetříte 23 %. Děti do 100 cm mají vstup zdarma.
 • Projeďte se např. v superspotu Mercedez Benz AMG GTS V8. Tento "fičák" má 510 koní a zažijete s ním nejen jízdu 16 km, ale i sprint po letištní ploše a jízdy po uzavřeném polygonu Showcars. Na zážitku z jízdy s Mercedesem ušetříte až 71 %!.
 • Na SlevaDne najdete i slevy pro dámy. Vyzkoušejte např.frakční mikrojehličkovou radiofrekvenci pro omlazení pleti i redukci jizviček a akné. Výsledný efekt vydrží a dva roky! Navíc ušetříte až 87 %!.
 • Slevový portál SlevaDne nabízí bohatý výběr slev. V neposlední řadě ušetřete s Tipli a to formou cashbacku. Proklikněte se na portále Tipli do obchodu SlevaDne a 2,5 % z nákupu jde vám do peněženky.

Máme pro vás tip: Přečtěte si náš článek o slevových portálech. Najdete tak další možnosti, jak ušetřit.

Letní soutěž se SlevaDne

Zažijte nezapomenutelné léto se SlevaDne a povězte o tom svým přátelům. Sdílejte na Instagramu fotku vašeho nezapomenutelného léta a nezapomeňte připojit hashtagy #nezapomenutelneleto a #slevadne. Příspěvky budou zveřejněny na portále SlevaDne na stránce v sekci „Vaše nezapomenutelné léto“. Kromě toho budou tyto fotografie každý týden ve hře o 5 x 300 Kč kreditů na nákup na SlevaDne. Na konci léta ze všech fotek bude vybrána jedna, jejíž autor si prodlouží léto na luxusním pobytu pro dva v 4* hotelu Park Inn Sárvár v termálních lázních na 5 dní! Soutěž trvá do 31.8.2018.

Výhodné nakupování na slevovém portále SlevaDne

Na slevovém portále SlevaDne nakoupíte opravdu všechno možné. Nejen, že koupíte výhodně pobyty v Česku, ale i u našich sousedů. Najíte se ve všemožných restauračních zařízeních, např.se zaměřením na Sushi, na staročeskou kuchyni, snídaně v centru v Prahy atp. Zajdete si ale i do sauny, na masáž, zkrášlíte si pleť..Zajeďte si na kurz kreslení pravou hemisférou, projeďte se ve Ferrari, navštivte největší muzeum lega na světě. Slev z různých oblastí je to nepřeberně mnoho.

 • Sledujte SlevaDneBlog. Dozvíte se tu zajímavé informace o vašem místě pobytu, tipy na výlety atp.
 • Sháníte dárek? SlevaDne vám s výběrem poradí. Stačí natipovat obdarovaného a vyskočí na vás přehled všemožných slev.
 • Slevový kupon můžete do 14 dní od nákupu stornovat a bude vám vrácena plná částka.
 • Pobyty se dají na SlevaDne rezervovat online.

Slevový portál SlevaDne patří mezi přední slevové portály. Na trhu funguje od roku 2011. Nabízí hromadné slevy až do výše 90 %. Spolupracuje s více než 4 000 prověřenými partnery. Každá sleva je prověřena týmem SlevaDne a ručí za ni 100% garancí spokojenosti. Řídí se mottem "maximální zážitek, minimální cena."

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1345 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo