Respiro sleva a slevové kupóny

Líbí se vám nosit originální oblečení nebo tašku? Láká vás koupit si kousek, který nikdo nemá? S Tipli koupí navíc ušetříte.
V součásné době neevidujeme žádnou nabídku

Příběh vzniku českého obchodu Respiro vznikl před více než 12ti lety, v roce 2004 začal výrobou originálních triček, odvážných triček. Touha komunikovat a předkládat další up-cycled výrobky vytvořila záhy značku Respiro, která na neotřelém designu ručně vyráběných recyklovaných produktů vytvořila postupně v České republice vlnu zájmu, který od té doby podněcuje mnoho lidí i mimo ČR. Uběhlo pár let a Respiro už oslovuje vtipem, nápadem, stylem a kvalitou nejen zákazníky, ale i poroty mezinárodních designových soutěží.

Líbí se vám nosit originální oblečení nebo tašku? Láká vás koupit si kousek, který nikdo nemá? S Tipli koupí navíc ušetříte.

Jak ušetřit v obchodě Respiro?

Slyšeli jste už o up-cycled výrobě? Respiro používá vyhozený, odložený materiál k výrobě kousku, do kterého by vás nenapadlo, že se dá z něj vůbec vyrobit. V Respiro ten nápad měli. Myslí zeleně-ekologicky.

Můžete si tak koupit např. Respiro hodiny vyrobené ze starých vinylových gramodesek nebo Respiro kolo, na kterém jezdila za mlada vaše babička a vám zůstalo v garáži pokryté pavučinou a možná jste ho vyhodili proto, že bylo staré. Ovšem toto kolo prošlo rukami českých designerů a konstruktérů, aby kolo bylo funkční, ale zároveň, aby duch v něm byl stále citelný. Kupte si tašky/kabelky vyrobené z banneru, cykloduše a hasičké hadice, servírovací prkénka na sýr nebo mističky na uzeniny vyrobené z vinných lahví, starých i několik desítek let.

Proklikněte se na portále Tipli na obchod Respiro a získáte tak 5 % z nákupu zpět.

Jiné další slevy nebo slevové kupony momentálně pro obchod Respiro nejsou k dispozici.

Respiro prodejna, Respiro eshop

V prodejně Respiro Ostrava si můžete zdarma vyzvednout zboží objednané na Respiro eshopu.

Proč nakupovat v Respiro?

Obchod Respiro se vyznačuje výrazným a zásadním odlišení se od ostatních - design, moderní trendy, překvapivé materiály a smysl pro detail tvoří komplex, který nemá v ČR obdoby; dobře vymyšlené, propracované a pečlivě vybrané produkty, které u konkurence nekoupíte a u kterých se spojuje unikátní design, jasná funkčnost a praktičnost - užitek produktů je dlouhodobý a životnost téměř neomezená; up-cycled produkty vyrobené z netradičních materiálů, které již dříve posloužily k jinému účelu - doplňkové produkty z recyklovaných materiálů s využitím technologií příznivých nejen k životnímu prostředí, ale hlavně k lidem a nesoucích označení ECO, BIO a Fair trade; produkty splňují vše důležité, co od nich zákazník očekává - naprostou odlišností od konkurence je inovativnost, vysoká užitná hodnota, módní „cool and sexy“ trendy a vtipný design.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1865 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo