-30 %

Platí do 30.06.2019

PinkorBlue výprodej až -30 %

Výprodej až -30 % na vše ze sekce "Výprodej" v internetovém obchodu PinkorBlue. Chcete získat ještě větší slevu? Nakupte přes Tipli a získejte odměnu… Zobrazit více Výprodej až -30 % na vše ze sekce "Výprodej" v internetovém obchodu PinkorBlue. Chcete získat ještě větší slevu? Nakupte přes Tipli a získejte odměnu rovnou na svůj účet.

PinkorBlue výprodej až -30 %

Výprodej až -30 % na vše ze sekce "Výprodej" v internetovém obchodu PinkorBlue. Chcete získat ještě větší slevu? Nakupte přes Tipli a získejte odměnu rovnou na svůj účet.

Pro tuto nabídku nepotřebujete kód.

Přejít na pinkorblue.cz
doprava zdarma

Platí do 30.06.2019

PinkorBlue

Při nákupu dětského vybavení na PinkorBlue lze ušetřit i díky tomu, že na tomto e-shopu právě probíhá doprava zdarma. Dopravu zdarma získáte při objednávce… Zobrazit více Při nákupu dětského vybavení na PinkorBlue lze ušetřit i díky tomu, že na tomto e-shopu právě probíhá doprava zdarma. Dopravu zdarma získáte při objednávce v minimální hodnotě 850 Kč.

doprava zdarma

Získat slevu

PinkorBlue

Při nákupu dětského vybavení na PinkorBlue lze ušetřit i díky tomu, že na tomto e-shopu právě probíhá doprava zdarma. Dopravu zdarma získáte při objednávce v minimální hodnotě 850 Kč.

Pro tuto nabídku nepotřebujete kód.

Přejít na pinkorblue.cz

Jak ušetřit v obchodě Pink or Blue?

Jste v očekávání? Nebo už dokonce vozíte kočárek? Potřebujete-li kojenecké a dětské vybavení, vsaďte na obchod Pinkorblue - najdete zde širokou nabídku všeho, co jako rodič využijete. A my vám pomůžeme dostat se s cenou co nejníže!

Jaké právě na Pink or blue probíhají výprodeje?

Největších Pink or blue slev se dočkáte během výprodejů. Sledujte hlavní stránku jejich webových stránek, v bannerech zde najdete každou novinku. Vyplatí se průběžně i kontrolovat kategorii „Výprodej“, kde najdete aktuálně zlevněné zboží – čekají na vás zde slevy až 70 %.

A jaký výprodej je ten největší? Přeci mezinárodní Black Friday, který se koná každý rok na konci listopadu. Nenechte si ho ujít!

Využijte Pinkorblue dopravu zdarma

Stačí na Pinkorblue nakoupit v hodnotě alespoň 850 Kč a balíček vám přijde až k vchodovým dveřím zcela zdarma!

Odebírejte newsletter – získáte slevu 125 Kč

Je to úplně jednoduché – stačí se s e-mailem přihlásit k odběru novinek a dostanete jednorázový Pinkorblue slevový kupon v hodnotě 125 Kč.

Využijte naše Pinkorblue slevové kódy

Chcete mít nějakou hezkou slevu jen pro sebe? Užijte si exkluzivní Pinkorblue slevové kódy, které najdete tady u nás na Tipli – na této stránce a v profilu obchodu. A nezapomeňte i na kódy, které jsou vydávané u zvláštních nákupních svátků, jako jsou Slevy DNES a každoroční nákupní horečka Shopping fever.

Na Tipli vždy s cashbackem

Vybrali jste si zboží i slevu, jakou využijete? Výborně, tak se nezapomeňte vrátit k nám a prokliknout se před nákupem přes náš portál – získáte tak cashbackovou odměnu zpět na svůj Tipli účet, a to za každý nákup!

Obchod s dětským oblečením Pinkorblue jistě ocení jak maminky, tak tatínkové. Najdete tady širokou nabídku dětského zboží - od oblečení přes vybavení dětského pokoje až po autosedačku. Ti zvídaví si určitě oblíbí i celou řadu tipů na výběr výbavičky, cestování s dětmi a spoustu dalšího, co vás jako rodiče jistě potká.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1619 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo