Oxalis sleva a slevové kupóny

Nedokážete si představit den bez kávy? Vychutnáváte si čaj "o páté"? Tak vychutnávejte - spolu se slevami a slevovými kupony.
V součásné době neevidujeme žádnou nabídku

Česká společnost Oxalis vznikla v roce 1993 a má tedy dvaceti pěti letou historii s moderním přístupem ke zdravému životnímu stylu. Řadí se mezi přední evropské výrobce a distributory sypaného čaje a plantážní kávy. Od léta 2013 je jednou z největších pražíren výběrové kávy v ČR. Tímto sledují také motto: „OXALIS – to nejlepší z čaje a kávy".

Nedokážete si představit den bez kávy? Vychutnáváte si čaj "o páté"? Tak vychutnávejte - spolu se slevami a slevovými kupony.

Slevy, slevové kupony Oxalis

Milujete tu vůni? Vůni čerstvé kávy, bez které si nedokážete den vůbec představit? Nebo jste zamilovaní do čaje? Ať už káva nebo čaj, Oxalis má pro vás výběr z celého světa. Vyberte si vaši oblíbenou Oxalis kávu, Oxalis čaj nebo vyzkoušejte nové chutě. My vám navíc ukážeme, jak ušetříte při nákupu.

  • Sbírejte body a získejte slevu s Programem věrnostních karet Oxalis Bonus Club. S věrnostní kartou, která vám bude vydána ihned po vyplnění přihlášky v obchodech OXALIS ČAJ&KÁVA, se vám načítají za každý nákup body. Za každou 1 Kč dostanete 1 věrnostní bod. Při dosažení bodů v celkovém počtu 3000 obdržíte e-mailem zprávu o možnosti čerpání slevy ve výši 170 Kč.
  • Pro registrované členy klubu platí zvýhodněná sleva 20 % na měsíční akční položky sortimentu – sleva bude odečtena při nákupu. Pro nečleny klubu je tato sleva 10 % a je zveřejněna na propagačních materiálech.
  • Získejte dopravu zdarma při nákupu zboží nad 500 Kč!

Proč nakupovat právě u Oxalis?

Posláním Oxalis je nabídnout vám jedinečnou kvalitu, chuť, požitek a relaxaci u šálku čaje a kávy. Součástí široké nabídky Oxalis je také rozsáhlý výběr čajového a kávového příslušenství a dárkového balení. Nabízí více než 400 druhů čaje (zelené čaje, černé, oolongy, bílé čaje, raritní čaje, rozvíjející se čaje atd.) a 40 druhů kávy. Celkově sortiment zahrnuje více jak 1600 položek. Vyvíjí vlastní čajové a kávové receptury. Kvalita, zdravotní nezávadnost a bezpečnost potravin je zárukou úspěchu Oxalis.

Mimochodem, slyšeli jste o účincích zelené kávy při redukci váhy?

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1865 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo