Platí do: 31.12.2018
Platí do: 31.12.2018

Jak ušetřit v módním butiku Mohito?

Dokonale oblečená za každého počasí a na každou příležitost? To přesně zažijete se značkou Mohito – najdete tu elegantní a zároveň hravé oblečení pro každou ženu. O snížení ceny se postaráme za vás!

Zaregistrujte se k odběru newsletteru – získejte 10% slevu

O všech akcích se dozvíte jako první a navíc dostanete jednorázovou Mohito slevu 10 % na váš první nákup online.

Sledujte sezónní výprodeje

Téměř pravidelně si můžete vybírat oblečení v sezónních výprodejích Mohito, v nichž seženete oblečení až s 50% slevou. Mohito se také účastní velkých celosvětových výprodejových akcí, jako je třeba Black Friday.

Využijte exkluzivní kupony od Tipli

Seznam aktuální platných Mohito slevových kódů najdete nejen na této stránce, ale i v profilu obchodu. A i během každoroční nákupní horečky Shopping fever si nakupování užijete do sytosti. A slevové kupony zde uplatníte i během každoročních slev DNES.

U nás zatím bez cashbacku

S námi si užijte nejrůznějších slev Mohito, zatím ale bez cashbacku. Chcete nakupovat elegantní oblečení s odměnou za nákup? Poohlédněte se v obchodu Orsay.

Slevy, které jste již mohli využít

Obchod s dámským a dětským oblečením Mohito je tím pravým pro každou ženu, která se ráda občas blýskne elegantním oblečením, ale nudí je šedá s černou a usedlé střihy. Mohito je plné svěžích barev a rafinovaných provedení každého kousku. Tady se rozhodně nudit nezačnete. Užijte si kombinaci hravých potisků a kvalitních materiálů na office oblečení, které je zároveň i pohodlné.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1356 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo