Mobil Pohotovost sleva a slevové kupóny

Ušetřete při výběru nového telefonu nebo tabletu s našimi slevovými kódy Mobil Pohotovost. Dáváte přednost iPhonu, nebo Samsungu?
V součásné době neevidujeme žádnou nabídku

Mobil Pohotovost vám kryje záda, když se vám najednou něco stane s telefonem a potřebujete nový. Najdete zde širokou nabídku mobilů, tabletů, notebooků a nejrůznějšího příslušenství oblíbených značek – od iPhone po Huawei. Mimo to vám odborníci ze zdejšího servisu zpraví i telefon, se kterým se ještě rozloučit nechcete.

Ušetřete při výběru nového telefonu nebo tabletu s našimi slevovými kódy Mobil Pohotovost. Dáváte přednost iPhonu, nebo Samsungu?

Jak ušetřit v obchodě Mobil Pohotovost?

Mít u sebe spolehlivý telefon je v dnešní době prakticky povinnost. Vyberte si z populárních značek na Mobil Pohotovost. A jak zde ušetřit? Poradíme vám!

Zkuste možnost Mobil Pohotovost výkupu

Chcete zabít dvě mouchy jednou ranou? Nechte si za svůj starý telefon během nákupu nového zaplatit v rámci Mobil Pohotovost výkupu. Bonus se liší podle modelu a stavu vašeho stávajícího telefonu. Pro bližší informace se podívejte přímo na jejich webové stránky na mp.cz.

Sledujte aktuální Mobilní pohotovost slevy

Kdy probíhají slevy Mobilní pohotovosti? Sledujte záložky „Aktuální akce“ a „Dlouhodobé akce“ v kategorii Aktuality. Najdete zde momentálně probíhající výprodeje i stálé slevové akce, jako je doprava zdarma a nákup na splátky.

A nezapomeňte se vrátit i na Black Friday, který probíhá každoročně na konci listopadu.

Kupujte zboží z druhé ruky

Nevadí vám porušení originálního obalu? Pak vsaďte na zboží, které je rozbalené, zánovní, nebo z druhé ruky. Toto zboží je často zcela nepoužité, jen už jej není možné prodat za původní cenu.

Využijte naše Mobil Pohotovost slevové kupony

Pro nákup v tomto obchodě vám prozatím nenabízíme cashbackovou odměnu, ale můžete si užít naše Mobil Pohotovost slevové kódy - najdete je nejen na této stránce, ale i v profilu obchodu. Nezapomeňte se také pídit po slevových kuponech v době velkých výprodejových akcí, jako jsou Slevy DNES a nákupní horečka Shopping fever.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1865 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo