Mary Kay sleva a slevové kupóny

Zbožňujete kosmetiku Mary Kay? Rádi se necháváte hýčkat? My vám dáme rady a tipy jak na to a hlavně vám představíme přehled slev a akcí .
V součásné době neevidujeme žádnou nabídku

Jak ušetřit s Mary Kay?

Rádi se o sebe staráte a chcete vypadat dobře? Mary Kay je americká společnost nejen s dekorativní kosmetikou. Na své si přijdou nejen dámy, ale i pánové. Pojďte se s námi podívat, jak ušetříte koupí produktů Mary Kay.

Ušetřete s cashbackem!

Kosmetikou Mary Kay si udělejte radost nejen z koupě produktů, ale i z jejich slev.

  • Nakupujte cashbackem na Lékárna.cz, kde získáte slevu na produkty Mary Kay 2,5% z nákupu. Stačí když na našem portálu obchod vyhledáte a kliknete na jeho ikonu. Na Lékárna.cz zadáte do vyhledávače název „Mary Kay“ a najdete tam slevy na vybrané produkty až ve výši 20 %.
  • Podobně získáte slevu koupí produktů na notino.cz. Na našem portále se proklikejte na notino.cz a získejte 5% slevu z nákupu zpět.
.

Mary Kay akce

Momentálně Mary Kay neuvádí žádnou akci. Nicméně, my pro vás jejich stránky sledujeme a jakmile se nějaká akce objeví, najdete si na profilu obchodu Mary Kay na našem portále.

Vyhledejte kosmetickou poradkyni!

Že nevíte, jaké konkrétní produkty jsou vhodné pro vaši pleť? Pak vám jistě přijde vhod rada od nezávislé kosmetické poradkyně. Ta se vás ráda ujme a vysvětlí vám jaké produkty byste měl/a používat. Kosmetickou poradkyni vyhledáte na stránkách Mary Kay, stačí když kliknete na profil obchodu zde na Tipli a dostanete se tak na webové stránky Mary Kay.

Proč si vybrat právě Mary Kay?

Přípravky Mary Kay® jsou prodávány téměř ve 40 zemích světa s ročním obratem v desítkách milionů dolarů. Mary Kay neustále sleduje nejnovější trendy, aby svou nabídku přípravků mohla vylepšovat, a udržovala si tak konkurenceschopnost na trhu. Že jste o kosmetice Mary Kay nikdy neslyšeli? Rádi byste získali představu, co si můžete pod jejich produkty představit? Prohlédněte si Mary Kay aktuální katalog a seznamte se s kosmetikou Mary Kay blíže.

Zbožňujete kosmetiku Mary Kay? Rádi se necháváte hýčkat? My vám dáme rady a tipy jak na to a hlavně vám představíme přehled slev a akcí .

Texaská společnost Mary Kay otevřela svůj první obchod v pátek 13.září 1963 v Dallasu. O šest let později začíná v Dallasu výstavba výrobního závodu. Zakladatelka Mary Kay Ash si osvojila Zlaté pravidlo a pojala ho jako svojí filozofii určující nejlepší postup pro každou situaci: Chovej se k druhým tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě. Získala několik velmi významných ocenění, např. v roce 2004 jedna z 25 nejvlivnějších podnikatelů za posledních 25 let.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.