Lunzo sleva a slevové kupóny

Ať už sháníte dámské šaty, pánské košile, hračky, elektroniku...Nikdy neplatíte poštovné. A co navíc-máme pro vás další slevy a slevové kupony.

3 %

zpět z každého nákupu

V součásné době neevidujeme žádnou nabídku

Slevy, slevové kupony v internetovém obchodě Lunzo

V Internetovém obchodě Lunzo nakoupíte téměř všechno. Sortiment je opravdu široký. Pojďte se podívat, kde ušetříte.

  • Využijte Lunzo slevový kupón se slevou ve výši 20 % na veškerý sortiment. Zboží zakoupené s tímto slevovým kuponem vám bude dopraveno zdarma. Je platný do 31.8.2018.
  • Poštovné je zdarma na veškerý sortiment a není limitován žádnou výší nákupu.
  • Ušetřete s Tipli! Proklikněte se na portále Tipli do obchodu Lunzo a získejte 5 % z nákupu zpět!
  • Internetový obchod Lunzo vydává pravidelně tzv.newsletter-Lunzo leták, kde se dozvíte např.o novém zboží a o případných slevách. Proto jej pravidelně sledujte.

Jak funguje nakupování na Lunzo a proč nakupovat v Lunzo?

V internetovém obchodě Lunzo nakupujete zboží z Číny nebo z Taiwanu. Nakupujete zde stejně kvalitní zboží jako v jiném obchodě, ale za nižší cenu. Někdy se můžete i dokonce podivovat, jak je možné, že cena je tak nízká. Je to dáno tím, že zboží není zatíženo vysokými daněmi a navíc platy dělníků jsou v Číně opravdu nízké. Přečtěte si další informace o tom, jak nakupovat zboží z Číny a ještě ušetřit. Nabídka v čínských eshopech je opravdu velice široká. Na internetu nakoupíte v podstatě všechno.

Jak je možné, že je poštovné zdarma? Obchod Lunzo funguje jako zprostředkovatel. Tzn., že nakupujete zboží přes tento obchod, ale prodávajícím je distributor z Asie. Cena poštovného je minimalizována díky velkému počtu zásilek. Důležitou zásadou v obchodním modelu internetové nákupní galerie Lunzo.cz, je to, že nepřičítají cenu poštovného ke zboží, ale odečítají z jejich marže. Na první pohled nemusíte poznat rozdíl, ovšem po porovnání cen zboží v obchodě Lunzo s konkurenčními obchody, rozdíl poznáte.

Pro někoho může být nevýhodou delší dodací lhůta, tj.5-25 pracovních dnů ode dne odeslání zboží. Na internetovém obchodě Lunzo se ale "naučíte" nakupovat velmi rychle a zjistíte, že za tak nízkou cenu se vyplatí koupit např.Lunzo bundu již s dostatečným předstihem tak, abyste ji mohli ze skříně vytáhnout při prvním chladném dni.

V internetovém obchodě Lunzo nakoupíte vše co potřebujete. Sháníte Lunzo dámské šaty, Lunzo dívčí šaty nebo Lunzo mikinu? I v sekci oblečení najdete veliký výběr. Stejně tak v sekci hračky pro děti-např. postaviček Lunzo Little Pet Shop. Slyšeli jste také, že většina elektroniky byla vyrobena v Asii? Tak co říkáte, vyzkoušíte nakupovat na Lunzo také?

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1790 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo