doprava zdarma

Platí do 30.06.2019

Kulina Doprava ZDARMA

Při nákupu na Kulina/strong> lze ušetřit i díky tomu, že na tomto e-shopu právě probíhá doprava zdarma. Dopravu zdarma získáte při objednávce v minimální hodnotě 2… Zobrazit více Při nákupu na Kulina/strong> lze ušetřit i díky tomu, že na tomto e-shopu právě probíhá doprava zdarma. Dopravu zdarma získáte při objednávce v minimální hodnotě 2 000 Kč.

doprava zdarma

Získat slevu

Kulina Doprava ZDARMA

Při nákupu na Kulina/strong> lze ušetřit i díky tomu, že na tomto e-shopu právě probíhá doprava zdarma. Dopravu zdarma získáte při objednávce v minimální hodnotě 2 000 Kč.

Pro tuto nabídku nepotřebujete kód.

Přejít na kulina.cz

Kdo šetří, má za tři a nakupuje v akci s Kulinou

Návštěvníci mohou využít slevový kódna 120 Kč při prvním nákupu v e-shopu Kulina. Ve speciální sekci Outlet navíc najdete vždy aktuální nabídku zboží se slevou. Sortiment se pravidelně mění, objevují se značkové potřeby do kuchynejako nože nebo pánve, ale i další potřeby pro váš krásnější a útulnější domov.

Kulina, synonymum kvalitního stolování

Když přesně víte, co si chcete koupit - to je e-shop Kulina . Vyniká nejen bohatou nabídkou, četnými akcemi a slevami, ale především špičkovým servisem a prezentací zboží. Jednotlivé součásti si snadno roztřídíte podle účelu nebo třeba podle materiálu, po ruce tak obratem budete mít pánve litinové či nerezové.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1624 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo