Kika sleva a slevové kupóny

Nábytek Kika je tu pro všechny, kteří si potrpí na styl a současně příznivou cenu. Slevy v Kika nábytek jsou připraveny pro e-shop i kamenné prodejny.
Zatím bez cashbacku, makáme na tom! Přejít do obchodu »
V součásné době neevidujeme žádnou nabídku

Black Friday a další slevy s Kika

Nábytek Kika přináší možnost v akci ušetřit více než 50 %

O výhodných nabídkách se vždy dozvíte na úvodní straně webu, slevy Kika jsou roztříděné přehledně do kategorií. Web se vyplatí sledovat pravidelně kvůli pořádání akcí jako Kika Black Friday nebo Kika bez DPH.

Využijete i další služby jako doprava na prodejnu nebo až k vám domů. Nábytek si rovnou můžete nechat i odborně smontovat. V Kika nábytek můžete díky výprodeji nejen ušetřit, ale také využít možnost nechat si zcela zdarma ve 3D naplánovat novou kuchyni nebo šití na zakázku. S touto službou si můžete pořídit bytové textilie i do atypicky řešených interiérů a zútulnit tak svůj domov.

Z historie Kika nábytek

Značka Kika vznikla už v roce 1973 a dnes působí hlavně ve střední a východní Evropě. V České republice aktuálně má 10 obchodních domů a tuzemští zákazníci mohou nakupovat i online. Sledovat můžete rovněž novinky na sociálních sítích a dávka inspirativních tipů na vás čeká na blogu. Aktuální výprodeje Kika vám tak zaručeně neutečou. A kdyby vás zrovna nic nezaujalo, zkuste využít i náš Kika slevový kupon.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1790 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo