Kameny Pro Zdraví sleva a slevové kupóny

Máte rádi kameny nebo jednoduše přírodu a rádi byste se dozvěděli víc? Vše vám přehledně představíme včetně slev a pravidelných akcí.
V součásné době neevidujeme žádnou nabídku

Jak ušetřit v obchodě Kameny pro zdraví?

Přemýšleli jste někdy nad energií, která je všude kolem nás? Setkali jste se někdy s někým, kdo cítí různé energie kolem sebe a hlavně v tyto energie věří? Možná má k jejich "přečtení" dar nebo ho tato oblast jen zajímá. V této souvislosti jste mohli také slyšet i o energii, která vyzařuje z přírody, z kamenů. Pojďte se podívat, na přehled akcí a slev, jak se s Kameny pro zdraví blíže seznámit a zároveň ještě ušetřit.

  • Za každých 500 Kč nákupu získáváte dárek. A to orgonitovou mayskou pyramidu se šungitem a křišťálem.
  • Při nákupu nad 1 500 Kč získáváte dárek-orgonitovou pyramidu a také Orgonit-Ochrana před negativní energií a uhranutím.
  • Ke každému zakoupenému kousku kamínku (nikoliv orgonitu) získáváte orgonitovou květinku.
  • K nákupu v hodnotě 1 501 Kč a více získáváte dopravné zdarma.
  • S Tipli navíc ušetříte! Na portálu Tipli se proklikněte do obchodu Kameny pro zdraví a získejte 5 % z nákupu zpět.

Proč nakupovat v obchodě Kameny pro zdraví?

  • V obchodě Kameny pro zdraví nakupujete zboží, které je z 90 % sortimentu vlastnoručně vyráběno.
  • Jakýkoliv orgonit vám vyrobí přímo pro vás na přání podle vašich současných potřeb.
  • Při měření "kvality" orgonitů různí léčitelé naměřili vždy přes 20.000 BJ (Bovisových jednotek).
  • Ročně zpracují přes 2 500 objednávek, které putují do ČR, Slovenska, Německa, Anglie, USA, Japonska, Číny a mnoho dalších.

Pravidelné akce s Kameny pro zdraví

Rádi byste pronikli "do světa kamenů" více? Navštivte v rámci pravidelných akcí stánek Kameny pro zdraví a nechte si vysvětlit jak vše funguje a co se hodí ideálně právě pro vás. V obchodě Kameny pro zdraví nakoupíte nejen kameny pro zdraví, štěstí, ale i léčivé kameny nebo drahé kameny.

Navštívit stánek Kameny pro zdraví máte příležitost již v září a to 22.-23.9.2018, kdy probíhá Festival Evolution na výstavišti Praha Holešovice.

Máte rádi kameny nebo jednoduše přírodu a rádi byste se dozvěděli víc? Vše vám přehledně představíme včetně slev a pravidelných akcí.

Internetový obchod Kameny pro zdraví je tu pro vás již od roku 2010. Obchod je srdeční záležitost. Zaměstnancům udělá každodenně radost pomoci několika lidem s jejich traumaty, problémy a dostat je opět do dobré nálady, pohody a radosti bytí. Zde jste v obchodě, za kterým stojí mnoho let zkušeností s autorskou výrobou na přání, ale i tam, kde je práce každodenním posláním a životní láskou. Tak co říkáte, není zde radost nakupovat?