Platí do: 31.03.2019

Jamall nábytek akce

Využijte pravidelné akce na Jamall nábytek, který vám vybaví jakoukoliv místnost vašeho domu či bytu. Vybíráte např.kuchyňskou linku, kuchyňský nábytek? Pojďte si přečíst přehled akcí a slev Jamall!

Mezinárodní den rodiny AKCE 15+5

Na každou kuchyňskou linku Jamall dostanete slevu 15%; pokud si kuchyňskou linku objednáte včetně montáže, získáváte ještě další slevu 5% k tomu. Sleva se vztahuje pouze na kuchyňské linky dle katalogu Jamall a aktuálního Jamall letáku. Nevztahuje se na dřezy, spotřebiče a ostatní doplňky. Ale to není všechno. V souvislosti s Mezinárodním dnem rodiny vám přijde vhod 15 % sleva na sedací soupravy. A pokud si vyberete sedací soupravu za více jak 30 000 Kč, pak získáte další 5% slevu k tomu. Obě slevy se nevztahují na nákup v eshopu, ale pouze v kamenných prodejnách. Pospěšte si, akce platí do 22.5.2018.

Jamall výprodej

Neutrácejte víc než musíte. Získejte nábytek levněji a využijte Jamall výprodeje. Jamall má pro vás pravidelnou akční nabídku nábytku ve slevě. Aktuálně můžete ušetřit 7-62%!

Jamall nábytek slevový kupón

Jamall nábytek má pro vás slevový kupón na dopravu zboží na prodejny zdarma nebo vám nábytek doveze zdarma až k vám domů při nákupu nad 12 000 Kč.

Podívejte se na naše další články a zjistěte, kde dále ušetříte a levně si vybavíte domácnost.

Proč si koupit nábytek právě v Jamall?

„V bydlení jsme doma“ je motto Jamall nábytku. Kromě prodejen Jamall dodává výrobky kvalitních evropských výrobců nábytku i do partnerských prodejen. Na e-shopu najdete kompletní nabídku obývacích stěn, sedacích souprav, kuchyňských linek, ložnic, dětských pokojů, jídelen, předsíní, pracoven i doplňků. Pokud si nejste výběrem jisti – navštivte nejbližší prodejnu Jamall a zboží si osobně prohlédněte a vyzkoušejte. Jamall hledí na podněty zákazníků a tím tak neustále zlepšuje svoje služby. Jamall podporuje české výrobce nábytku. Poskytuje finanční služby, splátkový prodej, bezhotovostní platby. Pomůže vám při plánování rozmístění nábytku, zaměří vám prostory a vyhotoví vám 3D návrh zdarma. Využijte jejich montážních služeb a nestudujte manuály!

Obchodní dům Jamall působí na českém na trhu již od 90. let minulého století a postupně vybudoval nejrozsáhlejší prodejní síť nábytku v Čechách. Nyní disponuje 24 prodejnami. Na prodejnách nebo eshopu najdete kompletní nabídku nábytku pro vybavení jakéhokoliv pokoje ve vašem domě či bytu nebo si nechte si vyrobit nábytek na míru a realizujte své vlastní představy o dokonalém bydlení.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1347 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo