Jamall sleva a slevové kupóny

Přejete si nábytkem zařídit komplexně byt či dům? Stačí využít slevy a platné slevové kupony do e-shopu nebo prodejen Jamall nábytek.

Doprava zdarma nad 12 000 Kč z Jamall

Nakupujte nábytek na Jamall za více než 12 000 Kč a dopravu až domů máte zdarma.

Pro tuto nabídku nepotřebujete kód.

Přejít na jamall.cz

Jamall nábytek akce

Využijte pravidelné akce na Jamall nábytek, který vám vybaví jakoukoliv místnost vašeho domu či bytu. Vybíráte např.kuchyňskou linku, kuchyňský nábytek? Pojďte si přečíst přehled akcí a slev Jamall!

Mezinárodní den rodiny AKCE 15+5

Na každou kuchyňskou linku Jamall dostanete slevu 15%; pokud si kuchyňskou linku objednáte včetně montáže, získáváte ještě další slevu 5% k tomu. Sleva se vztahuje pouze na kuchyňské linky dle katalogu Jamall a aktuálního Jamall letáku. Nevztahuje se na dřezy, spotřebiče a ostatní doplňky. Ale to není všechno. V souvislosti s Mezinárodním dnem rodiny vám přijde vhod 15 % sleva na sedací soupravy. A pokud si vyberete sedací soupravu za více jak 30 000 Kč, pak získáte další 5% slevu k tomu. Obě slevy se nevztahují na nákup v eshopu, ale pouze v kamenných prodejnách. Pospěšte si, akce platí do 22.5.2018.

Jamall výprodej

Neutrácejte víc než musíte. Získejte nábytek levněji a využijte Jamall výprodeje. Jamall má pro vás pravidelnou akční nabídku nábytku ve slevě. Aktuálně můžete ušetřit 7-62%!

Jamall nábytek slevový kupón

Jamall nábytek má pro vás slevový kupón na dopravu zboží na prodejny zdarma nebo vám nábytek doveze zdarma až k vám domů při nákupu nad 12 000 Kč.

Podívejte se na naše další články a zjistěte, kde dále ušetříte a levně si vybavíte domácnost.

Proč si koupit nábytek právě v Jamall?

„V bydlení jsme doma“ je motto Jamall nábytku. Kromě prodejen Jamall dodává výrobky kvalitních evropských výrobců nábytku i do partnerských prodejen. Na e-shopu najdete kompletní nabídku obývacích stěn, sedacích souprav, kuchyňských linek, ložnic, dětských pokojů, jídelen, předsíní, pracoven i doplňků. Pokud si nejste výběrem jisti – navštivte nejbližší prodejnu Jamall a zboží si osobně prohlédněte a vyzkoušejte. Jamall hledí na podněty zákazníků a tím tak neustále zlepšuje svoje služby. Jamall podporuje české výrobce nábytku. Poskytuje finanční služby, splátkový prodej, bezhotovostní platby. Pomůže vám při plánování rozmístění nábytku, zaměří vám prostory a vyhotoví vám 3D návrh zdarma. Využijte jejich montážních služeb a nestudujte manuály!

Přejete si nábytkem zařídit komplexně byt či dům? Stačí využít slevy a platné slevové kupony do e-shopu nebo prodejen Jamall nábytek.

Obchodní dům Jamall působí na českém na trhu již od 90. let minulého století a postupně vybudoval nejrozsáhlejší prodejní síť nábytku v Čechách. Nyní disponuje 24 prodejnami. Na prodejnách nebo eshopu najdete kompletní nabídku nábytku pro vybavení jakéhokoliv pokoje ve vašem domě či bytu nebo si nechte si vyrobit nábytek na míru a realizujte své vlastní představy o dokonalém bydlení.