IDEA Nábytek sleva a slevové kupóny

Rádi byste si užívali bytelného nábytku a navíc měli radost z toho, že ušetříte? Koukněte na náš přehled slev, slevových kódů a dalších tipů jak ušetřit.

Doprava zdarma nad 3999 Kč v IDEA nábytek

Při nákupu nábytku a doplňků v celkové výši nad 3999 Kč získáte dopravu zdarma.

Pro tuto nabídku nepotřebujete kód.

Přejít na idea-nabytek.cz

Výprodej nábytku.

Pro tuto nabídku nepotřebujete kód.

Přejít na idea-nabytek.cz

Při nákupu nad 3 999,-Kč doprava zdarma!

Pro tuto nabídku nepotřebujete kód.

Přejít na idea-nabytek.cz

Skandinávský Idea nábytek funguje v České republice již od roku 1993. Jeho personál se vám bude věnovat v 12 prodejnách a to 2x v Praze, 2x v Brně, Zlíně, Ostravě, Pardubicích, Teplicích, Plzni, Znojmě, Jihlavě, Liberci. „Co na srdci, to na jazyku“ je mottem Idea nábytek. Věděli jste, že Idea nábytek najdete i na Slovensku?

Rádi byste si užívali bytelného nábytku a navíc měli radost z toho, že ušetříte? Koukněte na náš přehled slev, slevových kódů a dalších tipů jak ušetřit.

Idea nábytek výprodej, aktuální leták

Zařizujete si konkrétní pokoj ve vašem domě či bytě nebo sháníte kusový nábytek? Pak využijte výprodeje v Idea nábytek! Ušetříte až 72%! Výprodej platí od 15.5. do 31.5.2018. Do konce května je ještě čas, ale na druhou stranu si pospěšte, abyste měli z čeho vybírat. Přehledně vše najdete v aktuálním Idea nábytek letáku.

Idea nábytek sleva, slevový kód

Po výběru nábytku jistě velmi rádi oceníte slevový kód v podobě dopravy zdarma při nákupu nad částku 3 999 Kč. Počkejte si na svůj nábytek v pohodlí domova. Navíc vám ho dovezou zdarma při splnění uvedené podmínky.

Využijte cashbacku a přečtěte si o dalších možnostech jak ušetřit

Pokud budete nakupovat online, nezapomeňte využít další slevy a to konkrétně ve výši 5%. Stačí na našem portále kliknout na ikonu Idea nábytek a sleva je vaše. Rádi byste měli přehled o dalších možnostech jak ušetřit na nábytku?

Proč nakupovat v Idea nábytek?

Líbí se vám masivní nábytek, ale automaticky jeho výběr zavrhnete, protože máte obavu z vysokých cen? Tak to se vám u Idea nábytek nemůže stát. Idea nábytek nabízí nejlevnější nábytek z masivu. Vybrali jste si nábytek na eshopu, ale raději byste si ho před nákupem prohlédli? To je skvělý nápad. Idea nábytek má totiž vše skladem. Navíc disponuje 12 prodejnami a to převážně ve větších městech. A pokud potřebujete o konkrétním zboží další informace, není nic jednoduššího než využít bezplatnou zákaznickou linku. Jsou zde pro vás každý všední den od 9 do 17 hod. Zařiďte si každý pokoj ve vašem domě či bytě. A navíc získejte kvalitní nábytek za skvělé ceny.

Slevy až 70 % a doprava zdarma

+ 5 % zpět z nákupu
doprava zdarma

Nakupte nábytek se slevou až 70 % a navíc při nákupu nad 3999 Kč máte doručení zdarma.

Platí do 14.12.2019