Fotolab sleva a slevové kupóny

Sleva, slevový kupon a další možnosti jak ušetřit

Chcete vědět, jak na nákupu ve Fotolab.cz ušetřit? To jste tady správně. My totiž všechny slevy a slevové kupóny hlídáme, abychom je vám mohli představit.

Množstevní sleva

Slyšeli jste už o CEWE fotoknihách? Na tuto nejoblíbenější fotoknihu v Evropě získáte množstevní slevu. Množstevní slevy jsou platné od objednání 2 a více kusů. Při objednání 2-4 kusů získáváte slevu 10 %, 5-9 kusů 20 %, 10-24 kusů 25 % a od 25 kusů 30 %. Sleva ve stejném rozsahu platí i pro CEWE kalendáře.

Slevový kupon po účasti na online kurzu

Rádi byste si sestavili CEWE fotoknihu sami? Pak se účastněte online kurzu, kde se naučíte sestavit si vlastní CEWE fotoknihu jako profesionál. Svojí účastí budete odměněni online slevovým kuponem ve výši 200 Kč na jakoukoliv CEWE fotoknihu.

Poukaz za nákup zboží na eshopu

Poukaz na ve výši 800 Kč získáte po zakoupení jakéhokoliv fotoaparátu nebo objektivu na Fotolab eshopu.

Výhodné bonusy

Během celého roku využívejte výhodných bonusů na celý sortiment fotoslužeb z jedné produktové skupiny. Výhoda je vždy odečtena z celkové částky včetně dopravného a balného s vyzvednutím na prodejně. Při nákupu nad 750 Kč, získáváte výhodu ve výši 100 Kč, při nákupu nad 1 400 Kč, získáváte výhodu ve výši 200 Kč a při nákupu nad 2 000 Kč, získáváte výhodu 300 Kč. Tyto bonusové výhody lze využít na veškerý sortiment produktů CEWE do 31.1.2019.

Fotolab aktuální leták

Fotolab vydává letáky pravidelně jednou měsíčně a jejich platnost je většinou celý kalendářní měsíc. Nakoukněte do aktuálního Fotolab letáku.

Věrnostní Fotoklub

  • Registrací do věrnostního Fotolab klubu získáváte 10% slevu na všechny fotoslužby.
  • Jako člen Fotolab klub jste informováni o každoměsíční akci. Koupí produktů a služeb získáváte body. Za získané body využijte pak výběru online poukázek na fotoslužby v hodnotách od 50 Kč až po 1 000 Kč.
  • Okamžitou slevu ze zakázky získáváte po předložení vaší klubové karty na jakékoliv prodejně fotoalb. Každý měsíc je pro členy klubu vybírána fotografická technika, kterou si zakoupíte výhodněji po uplatnění vašich bodů. Jen členové Fotolab klubu mohou využívat akčních nabídek, kde dostanou navíc k vybranému zboží další příslušenství dle aktuální klubové nabídky.

Fotolab bazar

Sháníte fotoaparát nebo objektiv za skvělou cenu? Kontrolujte pravidelně Fotolab bazar. Zboží je mnohdy pouze rozbalené a samo o sobě neporušené. Získáte tak slevu na fotozboží.

Společnost FOTOLAB.cz vznikla jako společnost s ručením omezeným již v roce 1990. Díky neotřelým nápadům a situaci na tehdejším fotografickém trhu se dařilo zakladatelům FOTOLABu již od počátku pravidelně zlepšovat hospodářské výsledky a navyšovat tak podíl na trhu. V současné době je FOTOLAB.cz největším českým prodejcem fotozboží jako fotoaparáty, objektivy, či paměťové karty a dlouhodobě největším poskytovatelem kvalitních fotoslužeb jako vyvolání fotografií, CEWE FOTOKNIHA, foto na plátno, kalendáře z fotografií a dalších fotodárků.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.