Platí do 30.06.2019

Hračky do vody k nákupu Hami od Feedo

K nákupu vybraných produktů Hami nad 599 Kč získáte zdarma hračku do vody dle výběru.

Hračky do vody k nákupu Hami od Feedo

K nákupu vybraných produktů Hami nad 599 Kč získáte zdarma hračku do vody dle výběru.

Pro tuto nabídku nepotřebujete kód.

Přejít na

Platí do 30.06.2019

Doprava zdarma nad 1 999 Kč od Feedo

Nakupujte vybavení pro děti na Feedo za více než 1 999 Kč a získáte dopravu zdarma.

Doprava zdarma nad 1 999 Kč od Feedo

Nakupujte vybavení pro děti na Feedo za více než 1 999 Kč a získáte dopravu zdarma.

Pro tuto nabídku nepotřebujete kód.

Přejít na feedo.cz

Jak ušetřit při nákupu na Feedo.cz?

Pořiďte veškeré potřebné věci pro miminko, vybavte dětský pokojíček, nakupte oblečení a hračky pro své ratolesti a ještě se těšte na levnější zboží a dárky k objednávce. Přinášíme vám několik tipů, jak při nákupu na Feedo.cz ušetřit.

Nová sleva na Feedo každý týden

Nejrychlejším způsobem, jak na Feedo.cz ušetřit, je nákup zboží za akční ceny. Mrkněte do sekce Akce a slevy, kde najdete ty nejlepší nabídky slev při koupi více produktů nebo dárky k nákupu vybraného zboží. Objevte také Feedo slevový kupon na slevu v určité hodnotě nebo voucher na procentní slevu.

Na internetových stránkách obchodu najdete také sekci Cenové trháky s výběrem těch největších procentních slev na vybrané zboží.

Speciální Feedo slevový kód

Sledujte Tipli a nepropásnete už žádný Feedo kupon ani jinou speciální nabídku. Ušetřit můžete například během akce Black Friday, Nákupy ONA DNES nebo XXL týden a jiný akční týden.

Výprodejová Feedo sleva

Feedo také pravidelně pořádá sezónní výprodeje, aby své sklady vyskladnil pro nové zboží. Zaznamenat jste mohli například slevy až 84 % v rámci předvánočního výprodeje nebo mega výprodej se slevami až 92 %. Akce se často opakují. Sledujte nás a ulovte si v té příští výprodeji tu největší slevu.

Feedo doprava zdarma

Dalším způsobem, jak při nákupu na Feedo ušetřit, je využití poštovného zdarma. Nakupte na Feedo vybavení a výživu pro děti za více než 1 999 Kč a doprava zdarma je vaše.

Feedo klub: Dárky ke každému nákupu

Staňte se členy Feedo klubu a sbírejte body při každém nákupu. Za každou utracenou korunu na Feedo.cz získáte jeden Feedo bod. Nasbírané body poté v nákupním košíku vyměníte za dárečky. Čím více bodů máte, tím hodnotnější dárky získáváte. Dárky můžete získat už k nákupu nad 1 000 Kč, jiné dárky vybíráte k objednávce nad 2 000 Kč, a ty nejhodnotnější získáte při nákupu nad 3 000 Kč.

Jak ušetřit ještě víc?

Využijte cashback a ušetřete na Feedo ještě více! Nakupte v obchodě přes portál Tipli a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Feedo vás odměníme až 5% cashbackem.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1642 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo