ELECTROWORLD sleva a slevové kupóny

Už víte kde nakoupíte elektro do vaší domácnosti? No přeci v ElectroWorld! Nezapomeňte využít ElectroWorld akce a také shlédnout ElectroWorld výprodej!

Doprava zdarma nad 1 000 Kč z Electro World

Nakupujte domácí spotřebiče a elektroniku na Electro World nad 1 000 Kč a získáte dopravu zdarma.

Pro tuto nabídku nepotřebujete kód.

Přejít na elektroworld.cz

Antivir Kaspersky | - 50 %

Ochraňte svůj počítač novým antivirem Kaspersky. Pořiďte si na Electro Worldu nový botebook či počítač a získejte jedinečnou slevu 50 %!

Pro tuto nabídku nepotřebujete kód.

Přejít na electroworld.cz

Společnost ElectroWord vstoupila na tuzemský trh v roce 2002. Ročně v ElectroWordu nakoupí miliony spokojených zákazníků. Zaměřují se na špičkový zákaznický servis a služby. V ElectroWordu seženete televizní techniku, notebooky a počítače, mobilní telefony, tablety, pračky a sušičky, kávovary, chladničky a domácí spotřebiče. ElectroWord se stal sedminásobným vítězem ocenění Obchodník roku v jedenáctileté historii této ankety.

Už víte kde nakoupíte elektro do vaší domácnosti? No přeci v ElectroWorld! Nezapomeňte využít ElectroWorld akce a také shlédnout ElectroWorld výprodej!

Vsaďte na ElectroWorld akce!

Na hlavní stránce obchodu ElectroWorld se snadno prokliknete na sekci akce. Zde naleznete přehled všech probíhajících ElectroWorld akcí, kde k nákupu můžete získat i něco navíc, například v podobě dárku, ElectroWorld slevu, prodlouženou záruční dobu nebo další výhody. Vyfiltrujte si kategorie produktů, u kterých chcete akci využít a klikněte na konkrétní zboží. Jen tak se o slevě dozvíte víc.

Nakupte v ElecroWorld výprodejích

ElecroWorld pravidelně přidává zboží do ElecroWorld výprodeje. Naleznete zde zboží až s 60% slevou! Pokud se o zboží přidaném v ElecroWorld výprodeji chcete dozvědět co nejdříve, sledujte jejich hlavní stránky nebo leták, který naleznete u nás.

Potřebujete nakoupit elektro ještě levněji? Vyčkejte na Black Friday

Black Friday je časově omezená akce spojená s výprodejem a velkými slevami obchodníků. Akce se koná jednou ročně vždy v předvánočním čase v listopadu. ElektroWorld se této celorepublikové akce pravidelně zúčastňuje a vystavuje své zboží ještě levněji, než jste byli doteď zvyklí. Podívejte se na náš článek Black Friday – Seznam eshopů s největší slevou a zjistěte jaké další obchody se akce účastní.

Staňte se věrným zákazníkem ElecroWorld

ElecroWorld nejen o své zákazníky pečuje, ale také jim nabízí věrnostní program s kartou ElecroWorld. Co vše díky ní získáte? Pohodné nákupy i reklamace z pohodlí vašeho domova, 1% z ceny nákupy zpět na věrnostní účet, okamžitou výměnu zboží do 1.000 Kč, výměnu nebo vrácení nevhodného produktu a elektronickou archivaci účtenek. Přesvědčili jsme váš, že ano? A to ještě není všechno. Už jste využili slevové kupóny od ElectroWorld? Na našich stránkách ještě bohužel žádné nemáme, ale zato pro vás máme dopravu zdarma!

 • Pro ještě větší přehled elektroniky vám také doporučujeme pravidelně sledovat e-shop Alza.cz, kde najdete široký výběr elektro zboží.
 • Už odcházíte?

  Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

  Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1825 obchodech.

  Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

  Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
  nebo