ELECTROWORLD sleva a slevové kupóny

Už víte kde nakoupíte elektro do vaší domácnosti? No přeci v ElectroWorld! Nezapomeňte využít ElectroWorld akce a také shlédnout ElectroWorld výprodej!
Zatím bez cashbacku, makáme na tom! Přejít do obchodu »

Platí do 01.09.2019

Doprava zdarma nad 1 000 Kč z Electro World

Nakupujte domácí spotřebiče a elektroniku na Electro World nad 1 000 Kč a získáte dopravu zdarma.

Doprava zdarma nad 1 000 Kč z Electro World

Nakupujte domácí spotřebiče a elektroniku na Electro World nad 1 000 Kč a získáte dopravu zdarma.

Pro tuto nabídku nepotřebujete kód.

Přejít na elektroworld.cz

Platí do 01.09.2019

Antivir Kaspersky | - 50 %

Ochraňte svůj počítač novým antivirem Kaspersky. Pořiďte si na Electro Worldu nový botebook či počítač a získejte jedinečnou slevu 50 %!

Antivir Kaspersky | - 50 %

Ochraňte svůj počítač novým antivirem Kaspersky. Pořiďte si na Electro Worldu nový botebook či počítač a získejte jedinečnou slevu 50 %!

Pro tuto nabídku nepotřebujete kód.

Přejít na electroworld.cz

Vsaďte na ElectroWorld akce!

Na hlavní stránce obchodu ElectroWorld se snadno prokliknete na sekci akce. Zde naleznete přehled všech probíhajících ElectroWorld akcí, kde k nákupu můžete získat i něco navíc, například v podobě dárku, ElectroWorld slevu, prodlouženou záruční dobu nebo další výhody. Vyfiltrujte si kategorie produktů, u kterých chcete akci využít a klikněte na konkrétní zboží. Jen tak se o slevě dozvíte víc.

Nakupte v ElecroWorld výprodejích

ElecroWorld pravidelně přidává zboží do ElecroWorld výprodeje. Naleznete zde zboží až s 60% slevou! Pokud se o zboží přidaném v ElecroWorld výprodeji chcete dozvědět co nejdříve, sledujte jejich hlavní stránky nebo leták, který naleznete u nás.

Potřebujete nakoupit elektro ještě levněji? Vyčkejte na Black Friday

Black Friday je časově omezená akce spojená s výprodejem a velkými slevami obchodníků. Akce se koná jednou ročně vždy v předvánočním čase v listopadu. ElektroWorld se této celorepublikové akce pravidelně zúčastňuje a vystavuje své zboží ještě levněji, než jste byli doteď zvyklí. Podívejte se na náš článek Black Friday – Seznam eshopů s největší slevou a zjistěte jaké další obchody se akce účastní.

Staňte se věrným zákazníkem ElecroWorld

ElecroWorld nejen o své zákazníky pečuje, ale také jim nabízí věrnostní program s kartou ElecroWorld. Co vše díky ní získáte? Pohodné nákupy i reklamace z pohodlí vašeho domova, 1% z ceny nákupy zpět na věrnostní účet, okamžitou výměnu zboží do 1.000 Kč, výměnu nebo vrácení nevhodného produktu a elektronickou archivaci účtenek. Přesvědčili jsme váš, že ano? A to ještě není všechno. Už jste využili slevové kupóny od ElectroWorld? Na našich stránkách ještě bohužel žádné nemáme, ale zato pro vás máme dopravu zdarma!

 • Pro ještě větší přehled elektroniky vám také doporučujeme pravidelně sledovat e-shop Alza.cz, kde najdete široký výběr elektro zboží.
 • Společnost ElectroWord vstoupila na tuzemský trh v roce 2002. Ročně v ElectroWordu nakoupí miliony spokojených zákazníků. Zaměřují se na špičkový zákaznický servis a služby. V ElectroWordu seženete televizní techniku, notebooky a počítače, mobilní telefony, tablety, pračky a sušičky, kávovary, chladničky a domácí spotřebiče. ElectroWord se stal sedminásobným vítězem ocenění Obchodník roku v jedenáctileté historii této ankety.

  Už odcházíte?

  Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

  Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1790 obchodech.

  Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

  Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
  nebo