eBay.com sleva a slevové kupóny

Nákupy na eBay s Tipli se vyplatí. S našimi eBay slevovými kupony a dalšími tipy, jak ušetřit, můžete nakupovat levně z celého světa!
V součásné době neevidujeme žádnou nabídku

Jak ušetřit v obchodě eBay?

eBay je světový prodejní gigant – najdete zde nejen nové zboží, ale i nespočet aukcí. Jak se se dá na eBay ušetřit? Prozradíme!

Použijte naše eBay slevy a slevové kódy

Nákupní gigant eBay má každý den desetitisíce produktů ve slevě. O těch nejzajímavějších slevových akcích vás budeme informovat jako první a zároveň je najdete i na hlavní stránce eBay. Ušetřete si práci a pravidelně kontrolujte tuto stránku nebo profil obchodu eBay – pohlídáme vám, jaké eBay slevy právě probíhají a jaké eBay slevové kupony můžete uplatnit.

Pamatujte na eBay Black Friday

Nákupním svátek Black Friday se slaví opravdu všude. eBay se jej účastní každý rok a nabízí pořádnou porci zboží ve slevě. Až se svátek bude blížit, připomeneme vám ho.

Ušetřete na eBay dopravě

I když kupujete zboží z celého světa, můžete se vyhnout eBay poštovnému! Jak? Stačí ve výpisu konkrétního zboží ve sloupečku po levé straně najít „Delivery Options “ a zaškrtnout „Free international shipping“. Neplaťte poštovné, když nemusíte ;-)

Nezapomeňte na cashback od nás

Když se před každým nákupem na eBay proklikente přes Tipli, připíšeme vám co nejdříve na váš Tipli účet zpět procenta z nákupu. A hned se vám bude nakupovat lépe!

Nákupy na eBay s Tipli se vyplatí. S našimi eBay slevovými kupony a dalšími tipy, jak ušetřit, můžete nakupovat levně z celého světa!

Legenda mezi e-shopy – to je eBay. Jde o dosud nepřekonaný aukční gigant a zároveň jednu z největších nákupních galerií na světě. Prodávat na eBay může každý. Díky tomu se můžete těšit na originální kousky, ale i oblíbené výrobky za bezkonkurenční ceny.

Jediná překážka pohodlnému nakupování na eBay je nemožnost přepnout stránku do češtiny. Zoufat ale nemusíte, protože využít můžete automatického překladu, který vám nabídne váš prohlížeč. Samotný nákup je pak rychlý a naprosto bezpečný, protože eBay využívá platební systém PayPal.