Platí do: 31.03.2019

Jak ušetřit za nákup hraček v eshopu Dráčik?

Pro své děti každý chceme to nejlepší. Taky vám jde ale při pohledu na cenovku hračky, kterou si moc přejí, hlava kolem? Máme pro vás řešení! K nákupu použijte Dráčik slevové kupóny a nákup hraček bude rázem levnější!

Nejnovější Dráčik slevy na jednom místě

Jak zjistit akční slevy, které Dráčik zrovna nabízí? Prolistujte si aktuální Dráčik leták a pohodlně přímo na Tipli. Díky letáku se dozvíte, co je zrovna ve slevě a zboží pak nekoupíte později za plnou cenu.

Chcete mít pohádkové ceny? Přidejte se do věrnostního klubu Dráčik

Založte si pohádkovou kartu a využívejte výhody, který má pouze držitel této karty. Jaké výhody to jsou? Dráčik sleva jde uplatnit v prodejnách Dráčik, nebo na webových stránkách www.dracik.cz, pod označením "Pohádková cena". Na Dráčik eshopu lehce poznáte o kolik je cena výhodnější. Po levé straně je napsaná běžná cena a na straně pravé vidíte cenu pohádkovou. Ušetřit se dají až stokoruny.

Slevy na eshopu Dráčik - rychle a přehledně

Na eshopu Dráčik v hlavním menu uvidíte nápis Akce. Pak stačí rozkliknout "SLEVY" a jste tam. Všechny Dráčik slevy máte dlani a vždy po ruce. Která Dráčik sleva uhranula vás?:)

Slovenský Dráčik rozdává radost dětem už od roku 1991. Koupit u Dráčika můžete značkové hračky od světových výrobců jako Fisher price, Angry birds, Lego, Nerf, Hot wheels a mnoho dalších. Momentálně najdete obchod na 156 místech po České a Slovenské republice. Obchod Dráčik se řadí na první příčku největšího prodejce hraček na území Česka a Slovenska.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1345 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo