Domio sleva a slevové kupóny

S Domio si pořídíte jen kvalitní a designové kousky. Vsaďte se, že každá vaše návštěva "pukne" závistí. Prozraďte jim taky, jak mohou ušetřit!

4 %

zpět z každého nákupu

V součásné době neevidujeme žádnou nabídku

Jak nakupovat a ušetřit na Domio?

Sháníte opravdu kvalitní zboží? Potřebujete si koupit např.kuchyňské vybavení? Mrkněte na bytelné pánve a hrnce a jiné další vybavení. Přesvědčte se, že vaše kuchyň s produkty od Domio bude vypadat nádherně a nejen vaření bude pro vás ještě větší radost.

Pojďte se podívat, jak ušetříte.

  • S Tipli ušetříte 4 % z celého nákupu na internetovém obchodě Domio. Stačí, když se prokliknete na portálu Tipli na Domio, vytvoříte objednávku a výše cashbacku se vám objeví na účtu Tipli.
  • Při nákupu zboží nad 1 000 Kč získáváte dopravu zdarma.
  • S druhou objednávkou získáváte dárkový kupon v hodnotě 150 Kč a dárek k nákupu.
  • Sledujte Domio výprodej. Najdete tam kvalitní a zajímavé kousky za skvělé ceny.
  • Mrkněte na naše rady a tipy, jak celý domov vybavit a jak dále ušetřit.

Proč nakupovat v internetovém obchodě Domio?

Můžete si být jisti, že v internetovém obchodě Domio naleznete pouze kvalitní a designové zboží. Právě proto najdete v eshopu Domio zboží od renomovaných značek jako jsou německá značka Zack, dánská Eva Solo, holandská Brabantia a italská My Fragrances. Cílem Domio je, aby byl pro vás nákup prémiových značek opravdovým a bezchybným zážitkem.

Česká společnost Domio klade důraz na zákaznickou spokojenost. Ručí za kvalitu zboží, za způsob přepravy a hlavně, je každodenní inspirací. Vaše objednávka bude tak jedině vyřízena k vaší spokojenosti. Nakoupíte zde všechno, co můžete v domácnosti potřebovat. Vše do kuchyně-bytelné hrnce, pánve, vše na pečení..., na zahradu-svícny, lucerny, ohniště.., vše do koupelny a wc, úžasné bytové vůně. Tak si pojďte "přičichnout"....!

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1811 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo