Domio sleva a slevové kupóny

S Domio si pořídíte jen kvalitní a designové kousky. Vsaďte se, že každá vaše návštěva "pukne" závistí. Prozraďte jim taky, jak mohou ušetřit!
V součásné době neevidujeme žádnou nabídku

Jak nakupovat a ušetřit na Domio?

Sháníte opravdu kvalitní zboží? Potřebujete si koupit např.kuchyňské vybavení? Mrkněte na bytelné pánve a hrnce a jiné další vybavení. Přesvědčte se, že vaše kuchyň s produkty od Domio bude vypadat nádherně a nejen vaření bude pro vás ještě větší radost.

Pojďte se podívat, jak ušetříte.

  • S Tipli ušetříte 4 % z celého nákupu na internetovém obchodě Domio. Stačí, když se prokliknete na portálu Tipli na Domio, vytvoříte objednávku a výše cashbacku se vám objeví na účtu Tipli.
  • Při nákupu zboží nad 1 000 Kč získáváte dopravu zdarma.
  • S druhou objednávkou získáváte dárkový kupon v hodnotě 150 Kč a dárek k nákupu.
  • Sledujte Domio výprodej. Najdete tam kvalitní a zajímavé kousky za skvělé ceny.
  • Mrkněte na naše rady a tipy, jak celý domov vybavit a jak dále ušetřit.

Proč nakupovat v internetovém obchodě Domio?

Můžete si být jisti, že v internetovém obchodě Domio naleznete pouze kvalitní a designové zboží. Právě proto najdete v eshopu Domio zboží od renomovaných značek jako jsou německá značka Zack, dánská Eva Solo, holandská Brabantia a italská My Fragrances. Cílem Domio je, aby byl pro vás nákup prémiových značek opravdovým a bezchybným zážitkem.

S Domio si pořídíte jen kvalitní a designové kousky. Vsaďte se, že každá vaše návštěva "pukne" závistí. Prozraďte jim taky, jak mohou ušetřit!

Česká společnost Domio klade důraz na zákaznickou spokojenost. Ručí za kvalitu zboží, za způsob přepravy a hlavně, je každodenní inspirací. Vaše objednávka bude tak jedině vyřízena k vaší spokojenosti. Nakoupíte zde všechno, co můžete v domácnosti potřebovat. Vše do kuchyně-bytelné hrnce, pánve, vše na pečení..., na zahradu-svícny, lucerny, ohniště.., vše do koupelny a wc, úžasné bytové vůně. Tak si pojďte "přičichnout"....!