DECATHLON sleva a slevové kupóny

V DECATHLON získáte za super ceny sportovní oblečení, vybavení i obuv. A s našimi slevami, akcemi a slevovými kupony ušetříte ještě více.

Doprava zdarma nad 2 000 Kč na Decathlon

Vybírejte sportovní vybavení a oblečení na Decathlon a při nákupu nad 2 000 Kč máte dopravu zdarma (do 30 Kg).

Pro tuto nabídku nepotřebujete kód.

Přejít na decathlon.cz

Sportovat si nyní může dovolit každý. Díky výhodné nabídce sportovního vybavení a oblečení DECATHLON je konec výmluvám na finanční náročnost sportování. DECATHLON má vše, co potřebujete pro 70 sportů a k tomu širokou nabídku doplňků a sportovní výživy. Nákupy v eshopu DECATHLON si oblíbíte. Na výměnu a vrácení zboží máte 90 dní a při nákupu nad 2 000 Kč získáte dopravu zdarma až před práh.

V DECATHLON získáte za super ceny sportovní oblečení, vybavení i obuv. A s našimi slevami, akcemi a slevovými kupony ušetříte ještě více.

Jak ušetřit v obchodě se sportovním oblečením DECATHLON?

Ptáte se, jak nakoupit v DECATHLON ještě levněji? Stačí sledovat DECATHLON eshop, kde najdete tisíce kousků sportovního vybavení a oblečení za nejnižší ceny. Sortiment si můžete roztřídit přímo podle sportu a své úrovně. DECATHLON vám seřadí zboží od nejlevnějšího, nejlépe hodnoceného nebo nejprodávanějšího.

Využijte DECATHLON dopravy zdarma

Neplatit poštovné je radost! Na DECATHLON vám stačí nakoupit už za 2 000 Kč a získáte dopravu zdarma. A při osobní odběru dokonce neplatíte vůbec nic při nákupu v jakékoli hodnotě.

Je libo cashback?

V tuhle chvíli vám bohužel v DECATHLON cashback nenabízíme, ale třeba se to brzy změní :-) Zatím vás budeme informovat o aktuálních DECATHLON slevových kuponech. A pokud se bez cashbacku neobejdete, prozatím můžete zkusit nakupovat třeba v obchodě inSPORTline.

  • Chcete si udělat představu, co tady můžete najít? Přečtěte si, co vám nabízí DECATHLON eshop.
  • Aktuální akční nabídku obsahuje DECATHLON leták - nezapomeňte do něj tedy před nákupem kouknout, zda se v něm nějaká sleva DECATHLON neukrývá.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1865 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo