ČD Travel sleva a slevové kupóny

Sháníte dovolenou u moře/na horách nebo byste rádi zažili nějakou dobrodružnou cestu? Pojďte se podívat, co je v nabídce a kde sledovat výhodné ceny.
V součásné době neevidujeme žádnou nabídku

Jak najít ten správný zájezd a ještě k tomu ušetřit?

Cestovní kancelář ČD Travel vydává nepravidelně akční letáky. Najdete v nich nejen last minute zájezdy, ale i např. akční nabídky zájezdů na léto 2018. Mimo tyto akční letáky si také pročtěte katalog zájezdů ČD Travel. Najdete v něm pevnou nabídku cestovní kanceláře ČD Travel.

Cestovní kancelář nabízí svým klientům cestovní pojištění společnosti Uniqa a ERV. Věděli jste, že ČD Travel má jako jedna z mála v ceně leteckých zahraničních zájezdů zahrnuto dokonce i úrazové pojištění klientů?

Využijte slevy na cestovní pojištění! Navíc Vám prozradíme tipy a triky, kde si sjednáte nejlepší cestovní pojištění.

Proč cestovat s ČD Travel?

  • ČD Travel se chlubí širokou nabídkou wellness pobytů a pobytů pro seniory (od 55 let).
  • Nabídka je také široká zejména na zájezdy do Řecka, Bulharska, Španělska, Turecka, Chorvatska i na Slovensko.
  • Nabízí poznávací zájezdy do všech koutů Evropy (Evropské superexpresy, Anglické hity tunelem, Švýcarské Alpy vlakem).
  • Prodává vlakové jízdenky. Pracuje s rezervačním systémem DB kurz německých železnic a prodává jízdenky po celé Evropě. Nabízí jízdenky např. na francouzské vlaky TGV, španělské AVE a TALGO nebo na české SC Pendolino, jízdenky na Eurostar vlaky, které projíždějí tunelem mezi Francií a Velkou Británií (odjezd Brusel nebo Paříž), vlaky na Dálný Východ (Rusko) a další.
  • Zajišťuje speciální železniční lůžkové vozy pro skupiny.
Sháníte dovolenou u moře/na horách nebo byste rádi zažili nějakou dobrodružnou cestu? Pojďte se podívat, co je v nabídce a kde sledovat výhodné ceny.

Cestovní kancelář ČD travel je cestovní kanceláří NEJEN pro železničáře. Většinovým vlastníkem jsou České dráhy a.s.. Služeb ČD Travel využívají železničáři - proto se při sestavování nabídky orientují podle jejich požadavků, ale i ostatní široká klientela, která vyhledává kvalitní a cenově dostupné rekreace. Cestovní kancelář ČD Travel má již více než 20-letou tradici.