Booking.com sleva a slevové kupóny

Aktuální slevy pro Booking.com. Vyberte si z nekonečné nabídky na webu Booking.com své vysněné ubytování a získejte ho za výhodnější cenu.

Booking sleva, slevový kupón a další způsoby, jak ušetřit

Booking nabízí až překvapivě velké množství slev. My je všechny sledujeme za vás. A stejně tak i podmínky jejich získání. Některá sleva Booking je určená pro všechny bez výjimky, jiná platí jen pro určité místo a tu další zase mohou získat pouze účastníci Wizz Clubu nebo podobného programu. Proč byste je ale měli všechny sledovat? Slevy na Booking.com jsou velmi výrazné a často díky nim můžete ušetřit až 50 % na každé rezervaci.

Samozřejmostí jsou poté i Booking slevové kupóny a kódy. I ty pravidelně hlídáme a přinášíme je právě vám. Slevy a slevové kupóny však nejsou tím jediným způsobem, jak na Booking.com ušetřit. My máme i další tajné tipy. Které to jsou?

1. Cashback od Tipli

Prvním a naprosto zaručeným způsobem, jak na Booking.com ušetřit, je cashback od Tipli. Díky němu můžete z každé uskutečněné rezervace získat část peněz zpět na účet. Stačí se jen na Booking.com prokliknout z Tipli a následně nakoupit jako obvykle. Odměna vám bude připsána po uskutečnění pobytu a schálení samotným ubytovacím zařízením.

TIPLI TIP: Zatím toho o cashbacku moc nevíte? Všechny potřebné informace naleznete v článku Co je to cashback.

2. Program Booking Genius

Program Booking Genius je dalším způsobem, jak ušetřit. Je to věrnostní program, ve kterém dostáváte speciální nabídky. Abyste do něj mohli být zařazeni musíte si rezervovat alespoň 5 pobytů během 2 let. Pokud tuto podmínku splníte, ve vašem profilu se objeví logo genius, které vám otevře dveře do světa výhodných nákupů. Poté totiž získáváte nárok na 10% slevu u hotelů a penzionů, které jsou do programu zapojeny. Více o programu Booking Genius najdete v jednom z našich článků.

3. Včasný booking ubytování

Ceny pokojů se na Booking.com mění podle různých faktorů. Někdy je výhodnější rezervovat pokoje na poslední chvíli, protože hotely se snaží zaplnit volné kapacity. Na to se však ne vždy vyplatí spoléhat. Obecně spíše platí, že čím dříve pokoj rezervujete, tím výhodnější cenu získáte. Pokud už tedy znáte termín své příští dovolené nebo služební cesty, na nic nečekejte a rezervujte ubytování. Kompletní návod na booking ubytování naleznete ve Velkém průvodci rezervací.

Chcete se o Booking.com dozvědět více?

Aktuální slevy pro Booking.com. Vyberte si z nekonečné nabídky na webu Booking.com své vysněné ubytování a získejte ho za výhodnější cenu.

Booking.com je jedním z celosvětově nejoblíbenějších webů pro rezervaci ubytování. Nabízí množství ubytování různých druhů – bed and breakfast, penziony, apartmány, hotely i hostely, a to prakticky po celém světě. Můžete si rezervovat wellness hotel pro relaxační víkend v Česku, hotel pro víkendový pobyt v Londýně, ubytování na letní dovolenou ve Španělsku nebo horský hotel v Rakousku pro svou další zimní dovolenou. Možností je spousta. Tak je vyzkoušejte všechny.

S výběrem správného ubytování vám pomůže kvalitní filtrace – stačí zadat termín, lokalitu a počet osob. Poté můžete seřadit nabízená ubytování podle ceny nebo jiných parametrů. Velmi užitečné jsou na Booking.com recenze od ostatních uživatelů, které mohu přidávat jenom lidé, kteří v daném hotelu skutečně bydleli.