Bezvasport sleva a slevové kupóny

Bez pohybu nedáte ani ránu? Chcete se nejen na sport pohodlně obléct a být šik? Jako bonus vám představíme slevy a slevové kupony.

Přehled slev a slevových kuponů

  • Využijte zvýhodněných cen na dámské šaty a overaly značky Numoco. Akce platí do 29.6.2018, prohlédněte si nabídku v Bezvasport aktuálním letáku.
  • Nakupujte ve výprodeji. Získáte tak slevu až 70 % na vybrané pánské mikiny, 45 % na vybrané dámské mikiny, 50 % na vybranou dámskou obuv nebo 50 % na vybraná pánská trička.
  • Při nákupu zboží nad 500 Kč na e-shopu bezvasport.cz získáváte dopravu zdarma.
  • Přečtěte si naše rady a tipy, jaké sehnat správné sportovní vybavení a také jak nejen s Bezvasport ušetřit.

Proč nakupovat u Bezvasport.cz?

S Bezvasport budete vždy in. Sleduje za vás aktuální módní hity a proto nikdy nešlápnete vedle s výběrem oblečení. Věděli jste, že na Bezvasport si vyberete i např.dámské elegantní nebo volnočasové šaty? Zboží, které si na Bezvasport nakoupíte, je originální zboží od osvědčených dodavatelů nebo certifikovaných výrobců. Koupíte tak vybavení značek Adidas, Nike, Husky, Asics, Oneill a mnohé další. Bezvasport disponuje 6 prodejnami-odběrnými místy a to 3x Bezvasport Praha, 1x Bezvasport Brno, 1x Bezvasport Plzeň a 1x Bezvasport Pelhřimov. Některé prodejny jsou vybaveny kabinkami, kde si zboží můžete vyzkoušet anebo rovnou vyzvednout.

Bez pohybu nedáte ani ránu? Chcete se nejen na sport pohodlně obléct a být šik? Jako bonus vám představíme slevy a slevové kupony.

S Bezvasport.cz nakoupíte nejen sportovní oblečení a obuv. Najdete tu i volnočasové oblečení nebo elegantní. Vybavíte jak sebe, tak i celou svoji rodinu. Koukněte na dětskou sportovní výbavu za skvělé ceny. Pokud vybíráte sportovní oblečení podle svojí oblíbené značky, tak i vy si zde přijdete na své. Bezvasport má v nabídce přes 60 světoznámých značek. Nakupovat s Bezvasport je bezva!