BENU Lékárna sleva a slevové kupóny

Trápí vás nějaká nemoc nebo byste si třeba rádi nakoupili i kosmetiku? Využijte BENU slevových kuponů, BENU slev, BENU voucherů.
V součásné době neevidujeme žádnou nabídku

Jak čerpat slevy v BENU lékárnách?

V BENU lékárnách na svoje zákazníky myslí. A to je dobře. Slev a možností jak ušetřit je spousta. My Vám představujeme přehled všech možných slev, slevových kuponů a výhod, které je možné využít.

Věrnostní program BENU PLUS

Přihlášením do věrnostního programu BENU PLUS získáváte BENU Lékovou kartu, se kterou nakupujete jak v kamenné prodejně, tak na BENU eshopu. S Lékovou kartou získáváte mnoho dalších doprovodných služeb jako je např. hlídání Vašich lékových interakcí (vzájemné působení léků a doplňků stravy), možnost zřídit si Rodinný účet, lékárník tak hlídá lékové interakce celé Vaší rodině, možnost poradit se s našimi odborníky po telefonu, 7 dní v týdnu.

Při každém nákupu sbíráte BENU body. Za každou utracenou 1 Kč získáváte 1 bod. Body se ukládají na vašem osobním nebo rodinném účtu a vy máte hned několik možností, jak je využít. Můžete se těšit např. na speciální kupony k různým volnočasovým aktivitám, doplňky stravy, zdravotnické potřeby či speciální potraviny (například DIA či bezlepkové apod.). Do věrnostního programu se můžete přihlásit osobně na nejbližší kamenné prodejně BENU nebo na BENU eshopu.

Věrnostní program bene+

Věrnostní program bene+ je zákaznický program MONETA Money Bank. Při registraci kreditní karty v MONETA Money Bank v rámci věrnostního programu bene+ získáváte při platbě touto kartou v BENU lékárnách až 30% zpět z hodnoty vašich nákupů a k tomu navíc akční slevové kupony, díky kterým ušetříte až 50%.

Letáková měsíční akce pro BENU eshop

BENU vydává pravidelně letákovou měsíční akci pro eshop plnou výhodných akcí a slev na vaše oblíbené produkty. Navíc při zaslání zboží na vaši nejbližší lékárnu získáváte dopravu zdarma.

Ušetřete s cashbackem!

Do BENU eshopu se proklikejte přes náš portál-získáte tak pár procent zpět ze svého nákupu do vaší peněženky.

Potřebujete vaše zdraví podpořit a hledáte vitamínové doplňky? Přečtěte si naše doporučení, rady a tipy.

Trápí vás nějaká nemoc nebo byste si třeba rádi nakoupili i kosmetiku? Využijte BENU slevových kuponů, BENU slev, BENU voucherů.

Síť lékáren BENU úspěšně funguje nejen v České republice, ale i Evropě. V České republice je aktuálně 211 prodejen a neustále se jejich počet rozšiřuje. Sortiment lékáren se nevztahuje pouze na léky, vitaminové doplňky, ale i na kosmetiku, zdravotní obuv pro dospělé i děti. BENU se o svoje zákazníky stará. Jednou z hodnot BENU je "Vaše zdraví si bereme na starost".

Platí do 13.06.2020