bauMax sleva a slevové kupóny

Chystáte se stavět, rekonstruovat nebo potřebujete zařídit váš byt či dům? Zvolte záruku nejnižší ceny díky Baumax slevám a akcím! Pořiďte si Baumax kartu!
V součásné době neevidujeme žádnou nabídku

Jak nakoupíte v Baumaxu výhodně?

Pokud se chystáte vydat do Baumaxu a chcete nakoupit zboží levněji, máme pro vás radu. Nejdříve se podívejte na webové stránky obchodu, kde hned na úvodní straně vpravo vyberte políčko - akční nabídka. Zde si můžete dle vašich požadavků ve filtru navolit hledané zboží a také cenu, kterou chcete zaplatit. Po kliknutí na políčko hledat vám vyskočí všechno dostupné zboží, dle vašeho požadavku s Baumax slevou.

Baumax výprodej

Výprodej jako takový Baumax moc nemívá. Pokud však ano, veškeré informace o zboží ve výprodeji naleznete v Baumax letáku, nebo přímo v prodejnách obchodu. Pokud nevíte kde se na leták podívat, na našich stránkách je volně k dispozici.

S Baumax kartou vše levněji!

Ptáte se, jak Baumax kartu získat? Po utracení 10 000 Kč si můžete o kartu Baumax zažádat. Během roku se vám na kartu načítá hodnota nákupu a jakmile získáte nejméně 50.000 Kč, dostanete na další rok bonus v podobně procentuální slevy. Pokud nakoupíte do 99 999 Kč získáte slevu 3 %, do 199 999 Kč 5 % a při útratě nad 200 000 korun získáváte 10% slevu. S kartou Baumax můžete využívat slev pro stálé zákazníky, v podobě 50% slevy v půjčovně nářadí, půjčení přívěsného vozíku na 1 den zdarma nebo garanci vrácení peněz. Věděli jste, že pokud Baumaxu předložit stavební povolení, kartu získáváte zdarma.

Jak funguje záruka nejnižší ceny?

Cílem programu „Garance nejnižší ceny“ je nabídnout zákazníkům záruku nejnižší ceny na trhu. Program poskytuje možnost snížení ceny zboží, pokud si klient zabezpečil podmínky snížení ceny před nákupem zboží o 15 % nižší než u konkurenčního výroku. Dále po předložení žádosti o vrácení rozdílu ceny v ceně zboží spolu se slevou 15 % z ceny konkurenčního výrobku. Tato Baumax akce platí na území celé České republiky.

  • Máte po rekonstrukci a hledáte levné vybavení do vaší domácnosti? Podívejte se do Ikea prodejen.
  • Chystáte se stavět, rekonstruovat nebo potřebujete zařídit váš byt či dům? Zvolte záruku nejnižší ceny díky Baumax slevám a akcím! Pořiďte si Baumax kartu!

    Baumax je moderní dynamická společnost, která svým zákazníkům vychází maximálně vstříc. Sortiment šije na míru dle vašich přání a požadavků. Baumax se pyšní zcela nejširší a bezkonkurenční nabídkou podlahových krytin, keramických obkladů, dlažeb, laminátových a dřevěných podlah a všeho příslušenství. Naleznete zde také široký výběr vybavení do koupelen, kvalitní kuchyňské linky, nábytek a vybavení na vaši zahrádku. Ve všech 18 velkoplošných prodejnách po celé České republice, vám poradí zkušení specialisté.

    - nebo -
    Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.