Airbnb sleva a slevové kupóny

Ať už cestujete kamkoliv, Airbnb je s vámi. Ubytujte se u místního hostitele a užijte si pobyt naplno. S Airbnb máte možnost zažít na vlastní kůži atmosféru vysněné destinace. Díky podrobnému popisu každého ubytování a hodnocení uživatelů se bát nemusíte. Vybírat můžete z různých druhů pokojů pro… Zobrazit více
Ať už cestujete kamkoliv, Airbnb je s vámi. Ubytujte se u místního hostitele a užijte si pobyt naplno. S Airbnb máte možnost zažít na vlastní kůži atmosféru vysněné destinace. Díky podrobnému popisu každého ubytování a hodnocení uživatelů se bát nemusíte. Vybírat můžete z různých druhů pokojů pro každý budget. Zjistili jsme, jak na ubytování ještě více ušetřit. Mrkněte, jaká Airbnb sleva je pro vás tento týden připravena. Zobrazit méně

slevy a kupóny

zpět z každého nákupu

Platí do 31.12.2019

Sleva 725 Kč na první ubytování přes Airbnb

Registruj se na AIRBNB přes odkaz zde a získáš 725 Kč kredit na první ubytování!

Sleva 725 Kč na první ubytování přes Airbnb

Registruj se na AIRBNB přes odkaz zde a získáš 725 Kč kredit na první ubytování!

Pro tuto nabídku nepotřebujete kód.

Přejít na airbnb.cz

Jak ušetřit na Airbnb?

Vyrážíte často do světa nebo rádi cestujete jen po Česku? S ubytováním vám v každém případě pomůže Airbnb. A my vám zase pomůžeme ušetřit pár korun navíc. Kde najít tu nejlepší Airbnb slevu?

Sleva 725 Kč na první ubytování přes Airbnb

Ještě jste Airbnb nevyzkoušeli? Registrujte se přes doporučovací odkaz a získáte zdarma kredit 725 Kč na první ubytování! Odkaz na slevu najdete na této stránce.

Pozvěte své známé

Už jste na Airbnb registrováni? I tak můžete získat slevu. Pozvěte na Airbnb své známé a za každou osobu, která dokončí pobyt nebo absolvuje zážitek, dostanete kredit až 563 Kč. Stačí zaslat odkaz na doporučení svým přátelům, kteří se pomocí tohoto odkazu přidají k Airbnb.

Sleva za delší pobyty

Plánujete delší pobyt na jednom místě? Vyhledejte levnější ubytování. Někteří pronajímatelé totiž poskytují týdenní či měsíční slevy. Týdenní sleva se vztahuje na pobyty v délce 7 – 27 nocí a měsíční na pobyty delší než 28 nocí. Zda tento typ slevy hostitel nabízí, poznáte přímo z kalkulace ceny, která může být snížena i o desítky procent.

Ohodnoťte ubytování jako první

Setkat se můžete ještě s jedním druhem slevy, a to u nových, dosud nehodnocených nabídek. Pronajímatelé se snaží získat prvotní hodnocení, díky kterému budou působit důvěryhodněji, a proto poskytují časově omezenou slevu na první rezervace.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1811 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo