Generali povinné ručení

Finance 7. 10. 2018

Specialista nejen na pojištění automobilů – pojišťovna Generali – má jednu z nejširších nabídek povinného ručení na českém trhu. Jaké jsou její výhody a co může být problematické? Lze ho pořídit se slevou? Představujeme povinné ručení Generali a tipy, jak ho sjednat výhodně.

Společnost Generali je součástí skupiny Generali – jednoho z největších pojistitelů na světě. Výhodou jejích služeb je individuální přístup na základě potřeb klientů. Nabízí široký pojistný program zahrnující pojištění vozidel, osob, majetku i podnikatelských a průmyslových rizik. Svou první pobočku v Praze otevřela Generali už v roce 1832.

Nabídka povinného ručení Generali

Největší předností povinného ručení Generali je jeho obrovská variabilita. Generali nabízí 4 různé varianty, které se liší šíří přidaných služeb. U každé lze vybírat z několika pojistných limitů. Jednotlivé varianty jsou balíčky sdružující několik produktů dohromady; vyberete podle toho, jaká rizika chcete mít krytá a jaký komfort od pojišťovny vyžadujete.

  • Základ – limit 35/35, 50/50, nebo 100/100 a základní asistenční služby
  • Komplet – limit 70/70, nebo 150/150, rozšířená asistence a krytí srážky se zvířetem.
  • Exkluziv – limit 100/100, nebo 200/200, ke službám Komplet ještě úrazové pojištění řidičenáhradní vozidlo na 5 dní
  • Exkluziv plus – služby v celé šíři varianty Exkluziv, navíc pojištění proti hlodavcům a garance pojistného na tři roky.

Než si pořídíte novou pojistku, musíte se zbavit té staré. Abychom vám změnu pojišťovny usnadnili, dali jsme dohromady 10 tipů, jak ukončit smlouvu o povinném ručení.

Připojištění Generali a asistenční služby navíc

Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. A může potkat i vás, proto se nabízí možnost přidat k povinnému ručení služby navíc, které vás zabezpečí, když se něco semele.

Asistenční služby si můžete rozšířit na variantu TOP PLUS, či dokonce TOP EXTRA. Pojišťovna vám tak pomůže, i když si zabouchnete klíčky k zapalování v autě, nebo v případě vandalismu.

Povinné ručení Generali

Mezi připojištěními najdete pojištění skel, proti živelnému poškození či poškození hlodavci. O zdraví se vám postará úrazové pojištění a pojištění poúrazové péče. V případě autonehody se zdravotními následky získáte i lázeňskou péči či ošetření v rámci plastické chirurgie.

Bonus a slevy Generali povinné ručení

Na Tipli vám nabízíme možnost pořídit pojištění od Generali s cashbackem 5 %. Pořizujete-li pojištění pro „Škodovku“, seženete variantu Exkluziv asi za 14 tisíc Kč. Z takové objednávky vám ovšem 700 Kč vrátíme. Můžete si tak dovolit třeba ještě připojištění navíc.

Za ježdění bez nehod nabízí Generali bonusovou slevu do výše 55 %. Online sjednání vám zajistí 20 % z ceny dolů. Za připojištěnost můžete ušetřit ještě 10 % a dalších 10 % za roční placení. Držitelé průkazu ZTP jsou zvýhodněni 20% slevou.

Kombinujte slevy s Generali!

Začněte tím, že vše sjednáte online - dostanete slevu přímo od pojišťovny - a spojte to s výhodným bonusem (např. tím, že pojistku napíšete na prarodiče). Celé to ale završte cashbackem od Tipli a ušetřete tak ještě stovky korun navíc. Jedním kliknutím.

Sjednat Generali povinné ručení

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

AliExpress narozeniny 2020: Oslavte je neuvěřitelnými…

Není času na zbyt, narozeniny AliExpress se nezadržitelně blíží! Už za pár dní začnou na čínském...
21.3.2020Zobrazit článek

Nebojte se nakupování na AliExpressu

Blíží se další svátek nakupování - AliExpress den. Nebojte se a nakupujte přes Tipli.cz...
11.3.2020Zobrazit článek

Povinné ručení - cena, sjednání

Povinné ručení musí být sjednáno ke každému registrovanému motorovému vozidlu v České republice,...
8.3.2020Zobrazit článek